gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Her Forumda Olan Üye Modelleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

a olan üye modelleri 1. Emekçi üye
    Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar, süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir.

2. Emekçi ve isyancı üye
    Bunlar paylasımın Allahını yaparlar fakat konuları okunma sayısına göre cevaplar çok azdır.İsyan ederler genelde şu narayı atarlar '' Bi daha paylasım yapanın taa.. emeğe saygı

beyler ''

3. Post kasan üye
    Her paylasım, soru konusuna '' Asgsagsi, xd, tesekkürler, upupupupup, +++++++++, gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir.

4. Emeğe saygı gösteren üye
    Heh, örnek üye modellerinden biridir.Paylasımın hakkını verir, teraziyi tartar.Forum halkınca sevilen üye modeli.

5.Paylasımcı üye
    Arada bi paylasım yaparlar.Fakat bu paylasımlar gerçekten elle tutulur seylerdir.Öyle her konuya yazmaz.Belirli yerlere takılır.Fazlada laf ebeliği yapmaz.Repte dilenmez.

6.Haşere üye
    Genelde 11-15 yas arasında olan zirzop üye modeli.Daha çok üzerinden 2-3 yıl geçmiş konuları uplamarıyla ve rep dilenmeleriyle ünlüdürler.Yılda bi paylasım yaparlar muhtemelen

oda verilmiştir.

7. Babacan üye
    Forumların ağır abileri.Öyle repmiş tesekkürmüş ihtiyacları yoktur.Veren zaten verir.Belli bi sağlam paylasımları vardır.İlgilendikleri konuda uzmandırlar.
    Forumun çocuklarını severler.

8.Emo üye
    çHoK manqahk olmush thank youhu paqla$ım ıchın - gibi cevaplarla gözün nına koyan üye modeli.Genelde Türkçe severler tarafından real'de dövülür, forumda sövülürler.

9. Ty üye
    Arada bi H olsa Türk hava yolları sanılabilir.Bunlar özentinin önde giden modeli.Demek istedikleri Thank you paylasım.Türkçe meali tesekkür ederim.

10. Anti-smiley üye
    Kesinlikle hiç bir mesajından smiley kullanmaz.Zorunlu zamanlarda hehe der geçer.

11. + Smiley üye
    Bi mesajında 50 ye kadar smiley kullanma özelliğine sahip üye.Yetmezse baska yerlerden takviye smiley alır.

12. Saf üye
    Hiç bir zararı olmaz.Elinden geldiğince paylasım yapar.Admin hött dese tamam abi der.Buda örnek üye modelidir.

13.Hacklicam olmm üye
    Adminleri tehdit etmeleri ile tanınan bu üyeler hiç bi halt edemezler.Haklı yere forumdan atılacakken son mesajından admini tehdit eder.Esrarengiz bi şekilde kaybolurlar.

14.Sabit üye
    Her mesajında belli bi kalıp, belli bi yazı fontu, belli bi renk vardır.Hiç değişmez bu...

15.Okumadan yazan üye
    Konu uzundur, okumaz sıkar.Okumadan direk tesekkür eder.Genelde paylasım yapanlar söverler.

16. Ajan üye
    Baska forumun admini tarafından düşman siteye sızdırılmıs üye modelidir.Burdan hertürlü bilgiyi çalar.Üstüne bide düşman forumu karalama kampanyası baslatır.
    Admin tarafından çizik zeytin modeli verilir.

17.TDK üye
    Akla hayale gelmeyecek laflarla karsısındaki üyeyi ipe çevirir.Susturur, smiley kullanmaz.

18. Avatarsız, imzasız...
    Ne bi avatarı vardır ne imzası bunlar genelde sömürü için gelirler.Çizilir, kaderi budur...

19.Kemalist üye
    Avatarı ve imzasını Atatürk resimleri ile dolu üye.İmzasına gençliğe hitabeyi eklemeyi unutmaz.

20.Vatansever üye
    Bunlar tartısma forumlarında gaza gelen üyelerdir.Eline silah versen kandil dağına çıkar.O kadar kolay olmadığını söylesenizde o yanar tutusur.Kendi haline bırakılası üye...

21.Fisek üye
    Foruma girer girmez deli gibi paylasım yaparlar.Adminler tarafından sevilir.Kısa zamanda mod olurlar...

22.Çömez üye
    İlk kez bi foruma üye oluyordur.Acemiliğinden yanlıs yerlere konu açar.Şansızsa modun gazabına uğrar...

23.Yapışkan üye
    Forumda yükselmek için elinden geleni ardına koymaz.Adminlerin adeta postası olur.Admin çakarsa defedilir...

24.Anti-İslamcı
    Bunlar minik misyonerlerdir.Dinleri hk. vaaz verirler.İslamiyetci kesim tarafından haşatı çıkarılır.E bi yerdede haklıdırlar...

25.Tabelacı üue
    Kendi forumundan kalkıp kalabalık bi foruma üye olduktan sonra sitesinin reklamını yapar.Daha bunların yası 10-16 dır.Çizilmeye mahkum üyeler...

Her Forumda Olan Üye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ünlüler Foruma üye olursa

Ünlüler Foruma üye olursa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. foruma öss ile üye alınırsa

foruma öss ile üye alınırsa

şu anda neler hissediyorsunuz, cezalı kullanıcılar bölümünü kazanmışsınız - bu hakemlerle buraya kadar adminler taktı bana yoksa ben komik yazıları kazanıcaktım - diyosun - forumu kazanamamışsınız ne söyleyeceksiniz - çalışmadığım yerden sordular yoksa yıkmıştım ben o sınavı adminlerden tanıdık var - evet sayın yeni üyemiz komik yazıları birinci olarak kazandın, tebrik ederiz. neler...
  3. Forumda üye çeşitleri

Forumda üye çeşitleri

. nostaljik üye -ne kadar bahtiyarım bir bilsen mesut, iyiki dahil olmuşuz bu foruma. fabrikatör tahsin beyin ogluda forum açmış beni taciz ediyor... mecalimin kalmadıgını ilettim kendilerine. şipşak üye -- ALLAH!... bu forumu yeni görüyorum. hemen üye olayım... ( onbeş saniye sonra) kayıt enter vaybe ne kadar güzel forummuş herkes kaynaşmış. hemen konu açmalıyım. (3 dakika...
  4. her forumda bulunan üye çeşitleri

her forumda bulunan üye çeşitleri

1. Emekçi üye Deli gibi sürekli paylasım yapan model.Manyak gibi çalısırlar, süper konular açarlar.Forumun inekleri denilen modeldir. 3. Post kasan üye Her paylasım, soru konusuna '' Asgsagsi, xd, tesekkürler, upupupupup, +++++++++, gibi saçma salak seyler yazıp mesaj sayılarını arttırırlar.Nedendir bilinmez nickleri çiziliverir. 4. Emeğe saygı gösteren üye Heh, örnek üye modellerinden...
  5. Ünlüler foruma üye olursa...

Ünlüler foruma üye olursa...

Zekeriya Beyaz (Yetişkin Bölüme) Şok! Şok! Paris Hilton şok videosu +18 Arkadaşlar Paris Hilton videosunu ele geçirdim. İlk kez sizlerle paylaşıyorum Yalnız 2 kere izlenebiliyor. Tamamen eğitim amaçlıdır. ----------------------------------------------------------------------- Küçük Emrah (Komik Bölüme) Yaran Nuri Alço Koş Diyalogları - Nuri Alço Koş, Emrah çok değişti. - Nuri...

Sayfayı Paylaş