gebe
  1. güller diyarı

güller diyarı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her gece bir namaz hergün bir sünnet varmısınız kardeşlerim

Konu, 'Çöplük' kısmında güller diyarı tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Eylül 2008
  2. güller diyarı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: her gece bir namaz hergün bir sünnet varmısınız kardeşlerim

11.Ramazan günü:bugün Efendimiz(sav) in sünneti olan;Abdest aldıktan sonra kıbleye dönüp üç yudum su içelim ve üzerimize birkaç damla su serpelim elimizle

12.Ramazandaki teravih namazının fazileti:kıyamet gününde ALLAH'ın huzuruna yüzü ayın ondördü gibi ak çıkar(teravih namazı birgün önce başladığı için bir gün önden gidiyor)

11.Ramazanda çekilecek tesbih:Yâ'Yâ Gaffârezzünûb

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürler cnm inşallah uygulayacağım

4. güller diyarı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

12.Ramazan gecesi(cuma): ALLAH rızası için istediğimiz surelerle 10 rekat namaz kılalım inş.sahurdan 10-15 dakika önce kalksak çok rahat kılarız inş (bu namazı kılanın;Peygamberimiz ona şefaat eder)

12.Ramazan günü:bugün cuma.cuma gününe özel bir ssssssssssssssünnet olsun inş.bugün cuma ezanından önce sağdan başlayıp birer atlayarak tırnaklarımızı keselim inş

13.Ramazandaki teravih namazının fazileti:kıyamet gününde ALLAH'ın huzuruna günahlardan arınmış olarak çıkar

12.Ramazanda çekilecek tesbih:Yâ Gaffârezzünûb

5. güller diyarı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

12.Ramazan gecesi(cuma): ALLAH rızası için istediğimiz surelerle 10 rekat namaz kılalım inş.sahurdan 10-15 dakika önce kalksak çok rahat kılarız inş (bu namazı kılanın;Peygamberimiz ona şefaat eder)

12.Ramazan günü:bugün cuma.cuma gününe özel bir sünnet olsun inş.bugün cuma ezanından önce sağdan başlayıp birer atlayarak tırnaklarımızı keselim inş

13.Ramazandaki teravih namazının fazileti:kıyamet gününde ALLAH'ın huzuruna günahlardan arınmış olarak çıkar

12.Ramazanda çekilecek tesbih:Yâ Gaffârezzünûb

6. güller diyarı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

13.Ramazan gecesi(cumartesi): ALLAH rızası için istediğimiz surelerle 6 rekat namaz kılalım inş.sahurdan 10-15 dakika önce kalksak çok rahat kılarız inş (bu namazı kılanın;günahları deniz köpüğü kadar olsa da yok olur)
    13.Ramazan günü:bugün öğle ve yatsı namazlarının son sünnetlerini 2 yerine 4 rekat kılalım inş(bilmeyenler için:ikindi namazının sünneti gibi kılınır.ilk oturuşta ettehiyyatü ile salli-barik dualarıda okunur ve 3. rekata sübhaneke ile başlanır)
    14.Ramazandaki teravih namazının fazileti:melekler gelir onun için şahitlik yaparlar 'şüphesiz bu kimse teravihini kılmıştır' derler de ALLAH'da onu kıyamet gününde hesaba çekmez
    13.Ramazanda çekilecek tesbih:Yâ Gaffârezzünûb

7. güller diyarı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

14.Ramazan gecesi(pazar): ALLAH rızası için istediğimiz surelerle 4 rekat namaz kılalım inş.sahurdan 10-15 dakika önce kalksak çok rahat kılarız inş (bu namazı kılanın;rızkı bereketli olup mühim istekleri verilir.yıl içerisinde ölürse şehit mertebesine ulaşır)
    14.Ramazan günü:bugün soframızda yeşillik bulunduralım inş.salata olabilir veya maydonoz vs yeşil herhangibirşey(sofra kalkana kadar o yeşillikler ALLAHı zikredermiş,solana kadar)
    15.Ramazandaki teravih namazının fazileti:bütün arş ve kürs melekleri onun afvolunması için dua ederler
    14.Ramazanda çekilecek tesbih:Yâ Gaffârezzünûb

her gece bir namaz hergün bir sünnet varmısınız kardeşlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hergün bir hadis-i şerif

hergün bir hadis-i şerif

"Aziz ve Celil olan Allah buyurur ki "Ben kulumun beni sanısı yanındayım beni nasıl sanırsa ben öyleyim. Kulum beni andığı zaman muhakkak onunla beraberim. O beni gönlünde gizlice anarsa ben de onu öyle anarım. Eğer o beni bir topluluk içinde anarsa ben de onu beni içinde andığı topluluktan daha hayırlı bir topluluk için de anarım. Kulum bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir arşın...
  2. Her Başarılı Erkeğin Arkasında Bir kadın Varmıdır?

Her Başarılı Erkeğin Arkasında Bir kadın Varmıdır?

kadın kadın erkek ve erkek Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var derler sizler bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz? Erkekler başarılarını acaba kadınlara mı borçlu?Onu bunu bilmem ama benimde çevremde eşlerini yönlendiren birçok kadın bulunmakta elbette ki bunlar bazen olumlu yönlendirme olduğu kadar olumsuz da olabiliyor. Bir önceki jenerasyon ile bizden sonrakiler arasında, kadın...
  3. Hergüne Bir Makyaj

Hergüne Bir Makyaj

makyaj,yapımı, nasıl olmalıdır, hergüne makyaj taktikleri , resimleri, buradan bulabilirsiniz Makyaj yapan melişler her güne makyaj menüsü çıkardım size :):) Her Güne Makyaj Bayanlar, sizler için 1 haftalık makyajı araştırdım... Ve her güne makyaj buldum. Pazartesi: Dudak parlatıcısı ve nemlendirici krem. Daha pazartesindeyiz! Salı: Dudak parlatıcısı, renkli far ve lacivert rimel....
  4. Hergün Bir Baligim Ölüyor

Hergün Bir Baligim Ölüyor

Akvaryumda gün gectikce balik sayisi azaliyor.Yemlerini düzenli sekilde veriyoruz , suyunu degistiriyoruz, akvaryumu temizliyoruz.Yolunda gitmeyen ne acaba neden ölüyor bu baliklar :S
  5. sabah namazına kalkamıyorum bir dua varmı bunun için ?

sabah namazına kalkamıyorum bir dua varmı bunun için ?

O kadar istediğim halde sabah namazına kalkamıyorum.Acaba kolayca kalkabilmem için bir dua var mı ?

Sayfayı Paylaş