gebe
  1. doremi

doremi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında doremi tarafından paylaşıldı.

hamilelikteki belirtiler 6 ay önce bi hamilelik yaşamıştım ama kaybettim maalesef :((( benim merak ettiğim, her yaşanılan hamilelik belirtileri aynımıdır?
    yani ilkinde ki belli bariz belirtiler ikincisinde de yaşanırmı?
    yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..
    :grouphug:

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım öncelikle çok geçmiş olsun.Hamileliklerde ilk hamilelik çok farklı olur bazılarının çok rahat geçer bazılarınında beter geçer.Bildiğim kadarıyla her hamilelik farklı olur.Belirtiler hemen hemen aynıdır ama durumlar farklıdır.Mesela ilk hamilelikte aşeren ikinci hamilelikte aşermiyor.Yani değişiyor.İlk hamileliğini düşün mesela kasıkların ağrır belin ağrır.Ama bu seferki hamileliğinde kasık ağrın yok ama akıntın var bel ağrın yok ama aşermen var.yada hepsi birden var yada hiç birir yok.Yani uzun lafı kısası mutlaka değişiklik oluyor:):)Hakkında hayırlısı olsun canım:)

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:
  2. Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Hamilelik Belirtiler Şişkinlik hakkında bilinmesi gerekenler burada

Erken Hamilelik Belirtiler Şişkinlik Gebelik Belirtiler Şişkinlik Adet gecikmesi ve baş dönmesi gibi belirtilerle şüphe ettiğimiz erken gebelik belirtileri arasında yer alan erken hamilelik belirtileri şişkinlik nedenleri konusuna bu yazımızda değiniyor ve gebelik belirtilleri şişkinlik hissi yapar mı diyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. Çoğu kadının hamileliğinin...
  3. Hamilelikte Akıntı Her Zaman Olurmu?

Hamilelikte Akıntı Her Zaman Olurmu?

gebelikte akıntı,hamilelikte akıntı,gebelikte akıntı neden olur,hamilelikte akıntı neden olur,hamilelikte akıntının sebepleri,gebelikte akıntı olması hakkında bilgiler Gebelikte artan östrojen hormonunun etkisinden dolayı vajinal akıntıda artış olması normaldir. Ancak her vajinal akıntı normal gebeliğe bağlı akıntı olmayabilir. Gebeliğe bağlı görülen normal akıntı kokusuz, beyaz akışkan...
  4. bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı...
  5. Hamileliğe işaret eden en yakın belirtiler

Hamileliğe işaret eden en yakın belirtiler

Sizlere bu konuda hamileliğe işaret eden bariz bir takım belirtiler ile birlikte kesin cevapları alacağınız testlerden bahsedip hamilemiyim? sorusu konusunda bilgilenmenizi sağlamaya çalışacağız.• Beklenen adetin başlamaması (Amenore) • Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı...

Sayfayı Paylaş