gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Her kadına Lazım

Konu, 'Kadınca' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Biz hanımlar herkesin malumu olduğu üzere güzelliğimize pek bi düşkünüzdür.Süslenirken aynanın karşısında şekilden şekile gireriz.Saçımızın yanı, arkası ;burnumuzun sağı, solu; dudağımızın köşesi, kenarı v.b... nasıl diye yırtınır dururuz. Çoğu zaman bir ayna yetmez eşimizi de başımıza dikeriz eline bir ayna tutuşturup. İşte artık bunların hiçbirine gerek kalmadı meleklerim. Öyle bir ayna icat etmişler ki süper bir şey.Bakın siz de hayran kalacaksınız.

Nerde satılır diye sormayın bilmiyorum ama bulursam kesinlikle almam lazım...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    töbe töbeee :D:D neyse bana lazım değilmiş saç olmayınca sorunda ortadan kalkıyor. Sabah kalkıyorum aynı akşam yatıyorum aynı. YAŞASIN KELLİK :D:D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sadminim senin röpörtajda sorulcak soru varmışta şimdi fark ediyorum tühh kaçırdık...
    sacın ne renk ve uzunmu :d hahaha
    Hiç derdiniz yok tabi ohh valla ne ala biz gıbi elli saat süslenem derdi yok..

Hayalim canım benim kendine alırken banada alıver bulursan pek bi güzelmiş..

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ooo iyiymiş bu bana kesinlikle lazım göndert hayal bidene icat et banane :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Aman taliplisi çoğaldı haa işi ticarete mi döksem hahaha

6. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

bende bi tane istiyorum çok güzelmş :D:parfum:

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
Her kadına Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benden her eve lazım :)))))

benden her eve lazım :)))))

valla madem özel yetenekse bende en büyük hobim ve yeteneğimi paylaşayım sizlerle:) bende sabun meraklısıyım evde kendi imalatım olan sabunlarım var:Dartı sabun koleksiyonum var helede saf yeşil sabun hastasıyım ve koleksiyonu8mdaki sabunlarıma asla kimseyi dokundurtmam evde sabun olmazsa bile kimse korkudan kullanamaz :D:Dartı eskiyen yada küçülen yada büyük gelen kıyafetleri çamaşır suyu...
  2. Her eve lazim Yumurtalar :)

Her eve lazim Yumurtalar :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Vefa(Her Kalbe Lazım)

Vefa(Her Kalbe Lazım)

Bu hikayeyi okuyunca gözlerim doldu meleklerim.O kadar güzel ki... Mustafa ve Remzi usta birliğinde tanıştılar. Güneydoğu'da bir yerde. Çok iyi arkadaştılar, kardeş gibi olmuşlardı, belki de daha ötesi... Bir gece operasyonu esnasında Mustafa vuruldu. Remzi ve diğerleri daha geride kalmışlardı. Remzi sürünerek arkadaşına gitmek için yeltendi. Komutanı yanıbaşındaydı. 'Evladım, ne ne...
  4. Her Eve Lazım...

Her Eve Lazım...

Küvet Tıpası
  5. Her eve lazım :)

Her eve lazım :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş