gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Her Konuya "Paylaşım İçin Teşekkürler" Diyenlere Bir Tek Ben Mi Uyuz Oluyorum

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Evet kızlar... Ne yazıkki artık kimse yorum yapmak istemiyor... Neden bilmiyorum ya yazmak istemiyorlar ya da yazamıyorlar [​IMG] Ama gördüğüm şu ki msj sayısını yükseltmek için olduk olmadık her konuya yorum olarak tek cevap; "Paylaşım için tşkler" ... :( :sinir:

Geçen gün bayanların sahip olması gereken şeyler gibi bi konu vardı... Bu konuya cevap olarak verilecek milyonlarca yorumun yerine yine "Paylaşım için sağol..." yanıtını görünce bende de ne yorum yazma isteği kaldı nede başka bişey :D

Öyle ki artık misafirlerimiz bile çok güzel yorumlar yazıyorlar...Bizden göre göre onlarda her yere "Paylaşım için teşekkürler" yazsa sizce nasıl olur :D

Haa bu cevap hiç mi değişmiyor... evet değişiyor .. bazen sonuna 3 nokta konuluyor :D

Tuhaf değilmi sizcede? Burası paylaşım sitesi.. Birtek konuyu açan bişeyler paylaşmıyor ki... Yorumlarınızla sizlerde birşeyler paylaşıyorsunuz...

Örneğinin ben 3-5 elbiseben oluşan bir moda konusu açtım... herkes altına paylaşım için tşkler yazarsa sizce ne zevki kalır bu işin?

Ben isterim ki... birisi de çıksın desin ki ben bunları beğenmedim... şunun şurası şöyle olsa daha güzel olurdu... yada ne bileyim sadece bir tane resim yapıştırmayalımda altına 2-3 kelimecik bişeyler yazalım...

Konuyu yazan cevap verebilsin... Böylece paylaşım atrsın... zaten ister istemez mesaj sayımız artacaktır...Yeterki kaliteyi artıralım =)

$ul€...

:sule:

2. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Bilgi için sağol...hahaha..
    Doğru yazmışsın tatlım..:m.c:

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi "paylaşım için teşekkürler" desem şule bana uçacak hahaha en iyisi biraz yorum yapim hahaha
    malesef bu sorun ilk değil sonda olmayacak bazı arkadaşların sırf mesaj sayıları yüksek olsun diye böle yazıyorlar elden bişey gelmiyo sinir olmaktan başka

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Cemoşum bekliyordum ki birisi altına Paylaşım için tşk ler yazsında bende ona uçayım ama yapmadın :D:D

5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yaparmıyım hiç şule sen benim gözüme baksana :zonked: daha çok gencim ben hahaha öyle bir hata yapmam

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha hahaha :D:D katil ettin beni sağol :D

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için teşekkürler :D:D

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    rica ederim ne dimek ne zaman istersen yaparım seni katil hahaha

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Pasim seni napmalı... nerelerden atıp nerelerden tutmalı bilmiyorum ki :seker:

10. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    evet bazen yazıyoruz bi daha yazmam kıjıyosan

Son düzenleme: 13 Şubat 2011
  11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım paylaşım için teşekkürler ahahaahaha yeminle bende uyuz oluyorum illa süslü püslü cümleler kurmanız gerekmiyor her kez kendinden yorum katarak düşüncelerini yazarsa daha samimi olur diye düşünüyorum ;))

$ul€ bunu beğendi.
  12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

evet evet işte bulduk benim gibi birini buldummmm oleyyy yuppi :D

13. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel bir konuya değinmişsin tatlım.Bende açtığım konulara bakıyorum yorum yapılmış bir giriyorum konuya paylaşım için teşekkürler:D:Daynen insanda şevk kalmıyor dediğin gibi hele birde okunması gereken o kadar güzel konular açılıyorki,bazıları okumadan teşekkür edip çıkıyor:D

Paylaşım için teşekkürler diyerek çekiliyorum şulem:D:D

14. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Oyy oyy kimler kızdırmış şulemizi böyle kıyamam ona ben :)
    Paylaşım için çok tşk...:D:D (canım bak bu daha farklı oldu çok ekledim:hhh:)

15. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canım bu kaç oldu en sonunda dayanamadım patladım :D

Öyle 3-5 nokta falan hikaye tatlışım... =) bu konu canımı sıktı biraz bende içimi döktüm üstüne alınan alınsın :D

Her Konuya "Paylaşım İçin Teşekkürler" Diyenlere Bir Tek Ben Mi Uyuz Oluyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir tek seni sevdim ben

bir tek seni sevdim ben

Anlattıkça kış vuruyor satırlarıma Anlattıkça üşüyor, anlattıkça ısınıyor yüreğim. Bugün sardunyalarım da açmadı Belki de küskün renklere Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım Sensiz soluyorum anlayacağın Mavi mavi ölüyorum Duyuyor musun, orada mısın, Var mısın, yok musun? Bir tek şeyi unutma! Seni sevdim ben. Yanarak, yıkılarak Aklıma her geldiğinde ağlayarak....
  2. 'Niye ben?' diyenler için ibretlik bir öykü ||

'Niye ben?' diyenler için ibretlik bir öykü ||

ibretlik öyküler kısa ibretlik öyküler Niye Ben?” diyen herkes için Brenda, yamaç tırmanışı yapmak isteyen genç bir kadındı. Bir gün cesaretini toplayarak bir grup tırmanışına katıldı. Tırmanacakları yere vardıklarında, neredeyse duvar gibi dik, büyük ve kayalık bir yamaç çıktı karşılarına. Tüm korkularına rağmen, Brenda azimliydi. Emniyet kemerini taktı, ipi yakaladı ve kayanın dik yüzüne...
  3. Ben çocukken bir tek yıLdızLar kayardı..!

Ben çocukken bir tek yıLdızLar kayardı..!

yıldızlarla ilgili masal yıldızlarla ilgili masallar yıldız ile masallar sözler yıldız ile sözler MasaLLar bana yazıLmamış.. Benim hayatımda saat asLa 12′yi vurmaz.. Kırmızı başLık taksam kurt biLe takıLmaz peşime, Gidecek anneannem de yok ki artık, Üvey annem biLe yok beni şömine önü eziyetLere bırakacak, Şeker evLerden korktum hep, dişLerim çürüyecek diye.. Büyüdüm de kendim okudum masaLLarı...
  4. Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ben çocukken bir tek yıldızlar kayardı!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı! Kahkahalarımı koruyarak! Oysa kılıcım yok! Gölgelerin gücü yok! Masallar bana yazılmamış. Benim hayatımda saat asla 12′yi vurmaz. Kurbağalar da beni sevmez zaten, neden prensim olsunlar Uyumuyorum ki öpülüp uyandırılayım, Kırmızı başlık taksam kurt bile takılmaz peşime, Gidecek anneannem de yok ki artık, Üvey annem bile yok beni şömine önü...
  5. Bir Ben Mi Biliyorum..

Bir Ben Mi Biliyorum..

Bir Ben Mi Biliyorum.. Bir ben mi biliyorum bu nedenli yaşamayı Bir ben mi biliyorum sessiz ürkek sokakları Bir ben biliyorum yıkılan duvarlarımı enkazlar yığını altında Herkes herkesin hiçbir şeyi aslında Zaten bitmişim birde sen bitirme yorgun bedenimi Yıkma duvarlarımı bırakama bir avuç toprağa umutlarımı Ne olur gelme yüreğime birde sen vurma yamalı kalbimi Birde...

Sayfayı Paylaş