gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır mı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

her kötü olay, yeni bir iyi olayın başlangıcıdır. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşanmış bir olay

Yaşanmış bir olay

Barbaros bulvarında olmuş bir olay... Arkadaşlarla öyle Barbaros bulvarında yürüyorduk. Bir anda yanımızdan son sürat bir minibüs geçti. Biz 'Freni patladı' filan demeye kalmadan, minibüs kafadan elektrik direğine bindirdi. Hemen koştuk, yardım edelim diye. Minibüse ulaştığımızda manzara şuydu: Yolcuların kiminin kası açılmıs, kiminin dudağı patlamış... Dağılmış vaziyetteler yani. Ama bir...
  2. her son yeni bir başlangıç demektir

her son yeni bir başlangıç demektir

Hani böyle; o çok sevdiğin insandan aslında beklenen ama olmasını istemediğin bir ayrılık teklifi gelir ya... Hani böyle; o an boğazına bir şey düğümlenir de konuşmakla konuşmamak arasında büyük bir mücadele verirsin ya... Hani böyle; derler ya "başımdan kaynar sular döküldü" diye... Hani böyle; ellerin ayakların titrer de bir yer ararsın ya tutunmak için kendine... Hani böyle;...
  3. **Her son, yeni bir başlangıç**

**Her son, yeni bir başlangıç**

Hani böyle; o çok sevdiğin insandan aslında beklenen ama olmasını istemediğin bir ayrılık teklifi gelir ya… Hani böyle; o an boğazına bir şey düğümlenir de konuşmakla konuşmamak arasında büyük bir mücadele verirsin ya… Hani böyle; derler ya “başımdan kaynar sular döküldü” diye… Hani böyle; ellerin ayakların titrer de bir yer ararsın ya tutunmak için kendine… Hani böyle; “seni...
  4. nişanlıyken başımızdan geçen iyi ve kötü olaylar...

nişanlıyken başımızdan geçen iyi ve kötü olaylar...

başımızdan geçen olaylar gelinliğimi kiralamak istiyorum nişanlıyken hamile kalmak nişanlıyken öpüşmek sevgili melişler ben 10 ay nişanlı kaldım ve kötü bi dönem atlattım :uhu: bunları paylaşıcak birini aradım ama sizden iyisini bulamadım:) sizde benimle beraber nişanlıyken başınızdan geçen iyi kötü anılarınızı paylaşmak istermisiniz... umarım istersiniz çünkü insan üzerinden ne kadar geçsede...
  5. şaşırtan bir olay

şaşırtan bir olay

Yengeç Nebulası bilim insanlarını şaşırttı 08 Ekim 2011 / 15:43 Araştırmaya göre, pulsardan çıkan gama ışınlarının... Boğa takım yıldızındaki Yengeç nebulasının (bulutsu) ortasındaki pulsarın yaydığı enerji, bilim insanlarını şaşkına çevirdi. Araştırmaya göre, pulsardan (periyodik elektromanyetik dalgalar yayan gökcisimleri) çıkan gama ışınlarının gücünü 100 milyar ila 400 milyar...

Sayfayı Paylaş