gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Melekler bakın burada çok hoş ayakkabıya benzeyen çorap modelleri var.Hepsi birbirinden şık ve güzeller şu özellikle çizmeye benzeyen çorap modeli çok hoşuma ve ilgincime gitti doğrusu ama çokta değişik ,şık olmuş bence peki ya sizce?... [​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ilki cok gzl gercekten :)

tskler paylasim icin :):)

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Bunun kurbalisi var bende :D cok güzl patiler bunalr ayagi cok sicak tutuyor tavsiye ederim kisin iyi gider üsüyen ayaklara. Paylasim icin tskler canim

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bayıldım buna Mislim bundan örsene bana :D

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ben de buna bayıldım...çok tatlılar ya...emeğine sağlık

Her ne kadar ayakkabıya benzeselerde bunlar sadece örgüden çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her ne kadar ayrilsakta

Her ne kadar ayrilsakta

Gözlerinin içine bakarak söylemeye alışkındım...ama artık gözlerinin benim için güldüğünü bilmiyorum...şuan sana seni seviyorum demek isterdim..yanında olmak...hiç konuşmasak bile saatlerce gözlerinin içine bakmak..kendi içimde hayaller kuruyorum dimi..?biliyorum artık benim değilsin..bazen öle bi an geliyo ki aklımdan bile geçirmek için kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum..ama...
  2. sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

sadece Zaman Aşk''ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir"

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil. Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar...
  3. Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden süper çorap modelleri

Örgüden yapılmış, mavi sarı kırmızı ve süper güzel şekermi şeker çorap modellerini sizlere sunmak istiyorum kızlar.
  4. sadece oku!ne kadar zekisin?

sadece oku!ne kadar zekisin?

Bir gece, küçük bir yolcu jeti Seattle´dan Vancouver´a sadece dört yolcu ile uçuş yapmaktaymış: Bill Gates, Michael Jordan, Dalai Lama ve bir kolej öğrencisi. Birden bir patlama olmuş ve uçağın içi dumanla dolmuş. Kokpit kapısı açılmış, pilot dışarı fırlamış ve yolculara, "Kötü haber. Yere çakılacağız ve sadece dört tane paraşütümüz var." demiş. Bununla birlikte hemen bir paraşüt...
  5. Çok Şirin Örgü Çoraplar

Çok Şirin Örgü Çoraplar

örgü çoraplar örgü çorap modelleri Çorap her mevsim bir ihtiyaç melekler :) Ama şimdi sizlerle paylaşacağımız çorap modelleri tek kelimeyle birer şaheser. Kimin aklına gelmiş bilinmez ama çoraplara birer hayvancık eklemişler ve son derece şirin çoraplar meydana gelmiş. Öyle güzeller ki insan kıyıp nasıl giyer bilemiyorum. Tabi bunları ayakkabıyla giymek pek mümkün olmasa gerek ama evde...

Sayfayı Paylaş