gebe
  1. valeas

valeas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Her nefs nasibini alacak !

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında valeas tarafından paylaşıldı.

Kıyamet anı. - YouTube

Her nefs nasibini alacak ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefsim!

nefsim!

Bir an gelir dost iken, yedi kat bir el olur, Bendini yıkıp geçen kükremiş bir sel olur. Bir an gelir, durulur, tatlı bir pınar olur, Herkese gölge veren büyük bir çınar olur. Bir an gelir para der, haram helâl ayırmaz, Bütün dünya verilse, aç gözünü doyurmaz. Bir an gelir inanır, hak ehlinin sözüne, Vurur iki dizine, yaşlar dolar gözüne. Bir an gelir sert bakar gözünde şimşek çakar,...
  2. nefs nedir???

nefs nedir???

nefs ne demek nefs nedir Sual: Kalb, yürek, gönül, nefs hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Kalb, göğsümüzün sol tarafındaki et parçası değildir. Buna, yürek denir. Yürek, hayvanlarda da bulunur. Kalb, yürekte bulunan bir kuvvettir. Görülmez. Ampulde bulunan elektrik cereyanı gibidir. Buna, gönül diyoruz. Ampul yürek ise, ışığı da kalbdir,...
  3. müminin senden alacağı 3 nasibi olsun

müminin senden alacağı 3 nasibi olsun

Sevgili melekler O kadar güzel tavsiyeler ki sizlerle paylaşmak istedim Müminin senden alacağı üç nasibi olursa o zaman Muhsinlerden olursun. Şöyle ki: 1) ona faydan dokunmuyorsa zararında dokunmasın. 2) Onu sevindirmen mümkün değilse bari onu üzmeyesin. 3) Onu övmen mümkün değilse hiç olmazsa kötülemeyesin. Bazı alimler şu üç tavsiyede bulundular:- Üç şeyi yapamazsan bari şu üç şeyi...
  4. Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ...

Nasibim bağlı mı ne :( her işim son anda bozuluyor ...

Selam arkadaşlar , eğitimli , bakımlı , cici bir bayanım . Evlendim , boşandım ; 11 yıl oldu boşanalı hala birisi yok . Herkes aaa senin gibi bir insan nasıl yalnız olur diyor ? Ama inanın yalnızım . Büyü mü var ? Nazar mı brn de sizce ? Çok üzülüyorum :(

Sayfayı Paylaş