gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyor isen Selam olsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

. Birkaç çeşit insan vardır ama...
    Sevmekten yorulmuş bir insan, daha ne kadar sevebilir ki?
    Sevgi sözcüklerini, kolay harcanmayacağına inanan, kaç insan vardır ki dünyada?
    Kaç kişi hatalısın demeden önce kendi hatasını düşünür ki?

Ya da bir tek kişiye seni seviyorum, deme yürekliliğini, bağlılığını gösterebilecek, kaç yürek vardır?
    Şu aşk kelimesinin karışmış olduğu zamanımızda... Kaç yürek hala Azrail’e yoldaşlık eder ki sevgi için?
    Ya da kaç kişi canını verir aşkı uğruna hesapsızca?

Bin bir çeşit soru cevabı olmayan...
    Yok, olmuşluğun tutkusu, günümüz sevgisi aşkı...
    Artık yürekler paslanmış, mantık adı verilen saçmalığa yenik düşmüş, sevgiyi sadece hayvanca koklaşmak sanan, insanlarla dolu zamanımızda...
    Gerçek sevgiyi arayan varımıdır hala...
    ’’ Seviyorum’’ kelimesinin ölümle bütünleştiğini bilen, tuttuğu eli bir daha bırakmayan…
    Son nefeste dahi, sevdiğini düşünecek bir âşık...

Şirin için dağları delen Ferhat, ya da Leyla için çölleri aşacak bir mecnun, varımıdır hala…
    İyi günde olduğu kadar; kötü günde de yanında olabilecek kadar, cesur bir yürek varımı ki dünyada?
    Neşeli zamanda, sefa içindeyken olduğu gibi, darlıkta, hatta yatalak hasta-lıkta, hala senden vazgeçmeyecek bir yürek varımıdır ki?
    Şu mantık adı verilen sahtecilik dünyasında...
    Selam olsun !!!!
    Eyyy! Nesli tükenmekte olan, yüreği insanlıktan, damarları sevgiden akan sevgiliye...
    selam olsun!!!
    Haktan için sebepsiz sevebilene...
    Selam olsun !!!
    Önce ben demeyebilene...
    Selam olsun!!!!
    Tuttuğu eli Ölümüne bırakmayana…
    Ve
    selam olsun!!!!!
    Hala yüreği güzellik adına çarpana...
    Sevgiyi unutmayana
    Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyor isen Selam olsun!!!!!

alıntıdır

Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyor isen Selam olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selam olsun :)

selam olsun :)

Herkese merhaba,dün üye olduğuma göre bir selam vermek istedim.Zeynep duy sesimi ;):24:
  2. selam ben 1 ay önce laporoskopi ve histeroskopi oldum

selam ben 1 ay önce laporoskopi ve histeroskopi oldum

ben 1 ay önce laporoskopi ve histeroskopi oldum rahimde perde ve darlık vardı onu temizlediler. Benim şuan merak ettğim ben ne kadar zaman sonra denize girebilirim.
  3. Her an Seni Yaşıyorum

Her an Seni Yaşıyorum

Aşk mektupları, söylenemeyen sözler, karşılıksız sevgiler, aşk, tutku sizler için burda melekler... aşkı seviyorum,kalbimin çırpınırca atışlarını duymayı seviyorum,gözlerimin onu arayışını, sesini duymayı özlüyorum aşk seni seviyorum... Seviyorum seni...Canımdaki yasayan can..Her an seninle yasıyorum..karanlık gecemde gözlerin düsüyor bir yıldız gibi..Üsüyen günüme sevgin sıcaklıgıyla...
  4. Selam olsun ..

Selam olsun ..

Allah aşk'ı ile yanıp "Peygamber" sevdası ile tutuşan gönüllere.. Mutlulukların kapısı olan Aşk bahçesinde, sevgi dilencisiyiz "Elhamdulillah "..
  5. Selam Olsun..

Selam Olsun..

Selamlar, ben Sema, Bolu'dan..:)

Sayfayı Paylaş