gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her ömür gençliğinde vurulur

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

her ömür gençliğinde vurulur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vurulursam İBO Suçlu!

Vurulursam İBO Suçlu!

Tatlıses'in 'aklını başına al vekil' dediği Özyürek'in hedefinde İbo vardı. CHP Millletvekili Mustafa Özyürek İbrahim Tatlıses için 'Vurulursam o sorumludur' dedi. Mustafa özyürek, ATV televizyonuna bir yazı göndererek, kendisine cevap hakkı verilmesini istedi. Özyürek, İbrahim Tatlıses'in, Şırnak'ta 13 askerin şehit edildiği gün televizyonların eğlence programlarını kesmeyerek dansöz...
  2. Gökhan Tepe - Ömürsün Ömür

Gökhan Tepe - Ömürsün Ömür

Bu yol benim Bu devran benim Elimle çizdiğim Kader benim Bu sevda benim Bu çile benim Seni seven Bu gönül benim Kar kıyamet içim dışım Bu ayazda, üşüdüm Yalnız bırakma ne olur Kar kıyamet içim dışım Sen sevgilim beni Yalnız bırakma ne olur Yıkıp geçen zamana kızgın, sana dargınım Bir görümlük yüzün vardı onu benden aldın Yıkıp geçen zamana kızgın, sana dargınım Bari sen beni bu zor...
  3. Bir ceylan vurulur...

Bir ceylan vurulur...

Bir ceylan vurulur otlarken, bir başına... Bir ceylan vurulur, Acır içi! Acı, içinde büyürken kendinden fazla, bilemez yapacağını! .. Bir ceylan, vurulur; gözünden! Kurşun, gönlüne girer! Haykırır... ve dizler... ve bir 'yüreğe' dönüşüp çökerken, koyar başını bir çiçeğin dizine! Bir ceylan vurulur, otlarken, bir başına. Acır içi... Acııır, içim! Ardından; Bir kum tanesi düşer...

Sayfayı Paylaş