gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

her seçiş bir vazgeçiştiir

Konu, 'Çöplük' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: her seçiş bir vazgeçiştiir

çok güzel bir şiirdi paylaşımın için teşekkürler canım:)

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

bazen kaybetmek en doğru seçimdir.
    Ve o dünyada en yerinde tercih; vazgeçiştir.

Çok güzel cnm tşklerrrr...

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

sağolun canlarıım beniim

her seçiş bir vazgeçiştiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her gün bir dua

Her gün bir dua

Esselam.. en zor anlarimda..üzüldügümde sikintili oldugum zamanda en cok ihtiyacim olan sey duaydi.. ve kendimde dua ettikce rahatladiigmi ferahladigi hissettim.. "Iste Kulum vereyim" buyuran Rabbime acilan eller bos cevrilmez..cevrilmeyecektir.. bu baslik altinda sevdiginiz dualari veya kendi yaptigimiz dualari..icimizden dökülenleri yazsak.. Mevla Ar$i alaya yükselen ve kabul...
  2. her güne bir ayet

her güne bir ayet

her güne bir ayet Kurân-ı Kerîm'deki âyet-i kerimelerin tümü birbirinden değerli ve yaşanası âyetlerdir. Bununla birlikte bazı âyetler vardır ki, insanoğluna bütün gerçeği doğrudan gösterir. Böyle âyetleri unutmamalı ve her zor ânımızda hatırlayıp onlardan güç almalıyız. Her gün bu özellikteki âyetleri bu konu altına ekleyeceğim. Sizler de bu âyetlerin size düşündürdüklerini yazın...
  3. .... her biri senin için....

.... her biri senin için....

Etrafında dolanıyorum her gün, sen hissetmiyorsun benim seni izlediğimi. Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun. Aslında hayatın o kadar da anlamlı değil. Sana anlam katabilirim eğer istersen. Mucizeler olur. Hayalini kurduğun tüm güzellikleri yaşatabilirim. Sevgim bunu başarabilecek kadar büyük sana, umutsuz olduğum doğru senin peşinde her gün senin gittiğin yerler, senin...
  4. Her Güne Bir Kıyafet

Her Güne Bir Kıyafet

kıyafet uyumları kiyafet uyumlari

Sayfayı Paylaş