gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

her sene hac kaydı yenilenir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

BU sene hac için başvurmuştuk.Önümüzde ki sene de başvuracağız.Sormak istediğim her sene hac kaydı yenilenmeli mi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Hac Kayıtları, Başkanlıkça belirlenen tarihler arasında, daha önceki yıllarda kur'aya katılanlar için "Kayıt Yenileme ", ilk defa müracaat edecekler için de "İlk Defa Kayıt Yaptırma" şeklinde yapılır.

Kayıt yenileyecek veya ilk defa kayıt yaptıracak hacı adaylarıyla, bunlardan kur'aya birlikte katılarak beraber hacca gitmek isteyenler müracaatlarını, internet yoluyla Diyanet İşleri Başkanlığının;

Hac Ve Umre Hizmetleri

adresinden yapabilecekleri gibi, doğrudan müftülüklerden temin ederek dolduracakları TEK BAŞINA VEYA BİRİNCİ DERECEDE YAKINLARIYLA (eş, anne, baba, kayınvalide, kayınbaba, kardeş, çocuk ) BİRLİKTE HACCA GİTMEK İSTEYENLERE AİT MÜRACAAT FORM DİLEKÇESİ ile il ve ilçe müftülüklerine müracaat ederek de yapabileceklerdir.

her sene hac kaydı yenilenir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir??

"seni seviyorum " cümlesi her zaman söylenmeli midir??

ben şu " seni seviyorum " lafına takılmış durumdayım..çevremde sürekli izliyorum ve çiftlere baktığımda acayip bir vıcık vıcıklık söz konusu..her dakka birbirine seni seviyorum diyen çiftlerle dolu etrafımız..bana göre bu söz sürekli kullanıldığında anlamını yitiriyor..yani biraz karşı taraf hakettiğin de bunu söylemek gerekmez mi?? en azından ben dakka başıı " seni seviyorum...
  2. Umut Kaya - Senin

Umut Kaya - Senin

Kendime baktım bugün bir şeyler değişmiş Gözlerim eskisi kadar renksiz değilmiş Bildiğim tüm her şeyi hep onlar söylemiş Sen gelince sustular Yoksa senin gözlerin mi aldı durmadan yakıp giden yılları yüzümden Ellerin mi aldı balon olmuş ruhumu onların elinden
  3. Seven kadin her seyi yapar mi?

Seven kadin her seyi yapar mi?

anal seven kadınlar seven kadın ne yapar Seven kadin her seyi yapar mi? Müzik sona erdi. Mum son demlerini yasiyor. Erkek yavas yavas kenara kaykiliyor ve basi yastiga düsüyor. Evet, onun istedigi gibi bir cinsel iliski sona erdi. Ilk önce erkek kadini sonra da kadin erkegi dudaklari ile mutlu etti....
  4. hac kaydı otomatik yeniler mi silinir mi ?

hac kaydı otomatik yeniler mi silinir mi ?

Hac kaydı her yıl yenilenir mi ? Ben.2009 yili hacca yazildim.bu sene 7 yil oldu.kaydim otomatik mi yenilendi yoksa silindimi

Sayfayı Paylaş