gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda tanıtım fragmanı
    Sevgili melekler, ekranlara yeni gelecek olan Her Sevda Bir Veda dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha önce Gökçe Bahadır ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisi ile tanıdığımız yabancı oyuncu Nik Xhelilaj yeni bir proje ile geliyor.İsmi ilk olarak GÖnül Yarası olarak tanıtılan ancak daha sonra Her Sevda Bir Veda diyerek değiştirilen dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.... [media]
  2. "Her Sevda Bir Veda" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Her Sevda Bir Veda" Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda dizisi konusu, her sevda bir veda dizisi oyuncuları Sevgili melekler, Show Tv'de yepyeni bir dizi başlıyor. Her Sevda Bir Veda adlı dizinin adı daha önce Gönül Yarası olarak açıklanmıştı ama sonradan dizinin adı değişti. Başrollerinde Cemal Hünal, Nik Xhelilaj, Civan Canova gibi isimleri izleyeceğimiz dizide ihanet ve aşk birlikte işlenecek. Bir...
  3. Her Sevda Bir Veda Dizisi 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Şubat 2014

Her Sevda Bir Veda Dizisi 3.Bölüm Özeti ve Fragmanı 17 Şubat 2014

her sevda bir veda dizisi 3.bölüm, her sevda bir veda dizisi 3.bölüm fragmanı, her sevda bir veda dizisi Sevgili melekler, Show Tv'nin yeni dizisi Her Sevda Bir Veda, bu akşam 3.bölümüyle ekranlarda olacak. Turgut babasının intikamını almaya yemin etmiştir. Hayatını bu uğurda harcayan Turgut sonunda asıl düşmanının Burhan Kocadağ olduğunu anlar. Filiz ise gerçek kimliğini öğrendikten sonra...
  4. Her Sevda Bir Veda Dizisi "Turgut" Karakteri Devrim Evin Kimdir?

Her Sevda Bir Veda Dizisi "Turgut" Karakteri Devrim Evin Kimdir?

her sevda bir veda turgut kimdir, devrim evin, her sevda bir veda devrim evin Sevgili melekler, Her Sevda Bir Veda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Devrim Evin'i Fatih Sultan Mehmet'i canlandırdığı Fatih adlı sinema filminden hatırlıyoruz. Bu yazımızda sizlere Evin'in hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.... Devrim Evin, (d. 11 Aralık 1978, Gölbaşı, Adıyaman),...
  5. Her Sevda Bir Veda Dizisi "Nadir" Karakteri Cemal Hünal Kimdir?

Her Sevda Bir Veda Dizisi "Nadir" Karakteri Cemal Hünal Kimdir?

her sevda bir veda nadir kimdir, cemal hünal, her sevda bir veda cemal hünal Sevgili melekler, başarılı oyuncu Cemal Hünal, Show Tv'nin yeni dizisi Her Sevda Bir Veda'da rol alıyor. Dizide "Nadir" karakterine hayat veren Hünal'ın hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Cemal Hünal 2 Ekim 1976, İstanbul doğumludur. Türk oyuncu. Saint Benoit Fransız Lisesi’nde iki yıl...

Sayfayı Paylaş