gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her sevgilinin hayali

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

her sevgilinin hayali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Insanin Hayali Vardir Peki Hayvanlarin Hayali Nedir?

Her Insanin Hayali Vardir Peki Hayvanlarin Hayali Nedir?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sevgiliden gelen her şey sevgilidir

Sevgiliden gelen her şey sevgilidir

sevgiliden gelen herşey sevgilidir sevgiliden kurtulma duası karasevdadan kurtulma duası kara sevdadan Sevgiliden gelen her şey sevgilidir.” Sevgili, biraz sendir ve sen biraz sevgili Sevgili, eksilmeden paylaşılan ömür olmalı Sevgili, kan-ter içinde uyandığın kabus sonrası Başucunda bulduğun bir bardak su olmalı. Sevgili, ateşlenmiş başında ıslak tülbent olmalı. Sevgili, gecenin...
  3. Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Bir dağın tepesinde yere düşmek üzere olan bir yaprak içindeki hayalini haykırmış. "ben denizlere ulaşmak istiyorum.Bir gün denize ulaşacağım ve hayalimi yaşayacağım." Yaprağın üzerinde bulunduğu ağacın hemen dibinde yatıveren bir kütük boğuk bir sesle; "ben de "demiş.Ben de denize ulaşmak istiyorum. Fakat yaprak ona küçümseyen ve alaycı bir ifade ile "sen asla...
  4. her ay gebelik hayali kuranlar

her ay gebelik hayali kuranlar

merhaba kızlar ben iki sene kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldımo günden bu yana da her ay adetime bir hafta kala bende bir mide bulantısı bir baş dönmesi bel ağrısı yani anlayacağğınız tam hamilelik belirtileri yaşıyorum ama hep sonu hüsran oluyor galiba benim derdim psikolojik düşünmemeye çalışıyorum ama olmuyor içinizde benim gibi olan var mı yazarsanız sevinirim bunu birileriyle...

Sayfayı Paylaş