gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

her şey bir kaç damla gözyaşı... yazılı resimler..

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

yazılı resimler yazılı göz resimleri göz resimleri damla avatarlar resımler

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: her şey bir kaç damla gözyaşı... yazılı resimler..
    Ellerine, emeğine sağlık diyorum :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: her şey bir kaç damla gözyaşı... yazılı resimler..

emeğine sağlık canım

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    emeğine sağlık çok güzeller

5. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oo süperr saol cnm paylaşımın için.......

her şey bir kaç damla gözyaşı... yazılı resimler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir Damla SevDanın aDıDır GözYaşı...

bir Damla SevDanın aDıDır GözYaşı...

Bir damla sevdanın adıdır Gözyaşı.. Nefes almaya başladığında nerede sonlanacağını bilmediği bir yolculuğa çıkmıştır çoktan.. Sahibinin yüreğini yansıtan aynada hayatın bıraktığı izlerden süzülür usul usul. Eğer dayanabilmişse benliğini kavuran hasrete,buharlaşıp uçmamışsa bütün umutlarıyla beraber gökyüzüne,artık vuslat zamanıdır,sevda dertlisiyle yürekle kucaklaşır.. Yürek,gurbetteki...
  2. Teoman - Bir Damla Gözyaşı

Teoman - Bir Damla Gözyaşı

tüm kaybolanlar kaybolmuşlara rastlarsa zamanın birinde tek bir damla gözyaşım göle düşerse ellerimden kayıp gidince bir uyansam, uyansam, uyansam uykumdan bir damla gözyaşı bir damla var elimde bir damla gözyaşı bir damla ellerimde sonunda görürüz belki sen de ben de uçsuz bucaksızız bu yalnız şehirde yaşam sevincin duruyor mu hala içinde sustun konuşmadın sözcükler bitince bir...
  3. Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle . Ya kendini bırak bana Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM.. Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile. Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye...
  4. Teoman - Bir damla gözyaşı

Teoman - Bir damla gözyaşı

Dm Am Dm Tüm kaybolanlar kaybolmuslara rastlarsa zamanın birinde Am Dm Tek bir damla gözyasım göle düserse ellerimden kayıp gidince C Dm C A Bir uyansam uyansam uyansam uykumdan Dm C B A Dm C Bir damla gözyası bir damala var elimde bir damal gözyası B A Bir damla ellerimde Dm Am Sonunda görürüz belki sende ,bende ucsuz bucaksızız Dm Bu yalnız sehirde,yasam sevincin duruyor mu?hala icinde...
  5. Avuçlarımda bir damla gözyaşıyla kapındayım...

Avuçlarımda bir damla gözyaşıyla kapındayım...

Bir Damla Gözyaşı Bir damla da çağlayan ırmakları boğuşu Yakub`un, Sukut denizinde dalga olan Meryem`in Fırtınalara sabrı kalkan bilen Eyüb`ün... Rıza bahçesine bir gül ekebilmek, gözyaşlarını teselli vuslatına mazhar olacak kadar samimiyetle dökmektir... Dua tadında akan her damla kelamsız rıza dilencisidir... Ey Zeyd... Ey sevdalı... Ardından alemlere rahmet olarak gönderdiğine, en...

Sayfayı Paylaş