gebe
  1. Her şeye çare bulan çare olan dua arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye zeynep sıla tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım melekler selamlar, Ramazan ayına çok az kaldı acaba sizin bildiğiniz sırlı bir dua var mı her şeye çare tüm sıkıntıları giderecek güzellikte birm dua arıyorum. Şimdiden herkese hayırlı Ramazan'lar diliyorum. Zeynep Sıla

Her şeye çare bulan çare olan dua arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünya şişmanlığa çare arıyor

Dünya şişmanlığa çare arıyor

Dünya çelişkilerin en derinleştiği dönemi yaşıyor. Bir tarafta açlığın beraberinde getirdiği sorunlar yaşanıyor. Diğer tarafata ise aşırı beslenmenin ya da dengesiz beslenmenin beraberinde getirdiği sorunlar var. Şişmanlığa hükümetler çözüm arayışında. Kimin ne yapacağı tartışılırken New York belediyesi atak davrandı. New York belediyesi , ABD'de menüye yemeklerin kalori değerini yazma...
  2. Ne Çare Aşk Kabullendirir Çünkü Her Şeyi

Ne Çare Aşk Kabullendirir Çünkü Her Şeyi

Aşk çıkagelir bir gün. Oturtur sizi karşısına ve başlar yaşatmaya. Öğretilenler, bir cenaze evinin herkes gittikten sonraki sessizliğine bürünürler. Tahtaya kalkıp, doğru cevabı veremeyen bir çocuğun yüzündeki ifade belirir, okuduklarımızda. Kaybolur gider bildiklerimiz, evin önünden hızla geçen bir arabadan duyulan bir şarkı gibi... Doğduğu ağaçta gözlerini yuman bir dal gibi aynen......
  3. gribe çare

gribe çare

offf çok kötüyüm fena grip oldum evde küçük bebeğim var onada geçecek diye çok korkuyorum üstelik bebeğimi emziriyorum çok acil gribe iyi gelen bitkisel çözüm önerisi olan varmı acaba hapşuuuuuuu
  4. sedef hastalığı olup çare bulan

sedef hastalığı olup çare bulan

sedef hastasıyım,bu hastalıktan kurtulan veya etrafında olupda çare bulan varsa lütfen bilgi verebilirmi,şuan dayanılmaz boyutda :(

Sayfayı Paylaş