gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

her tarz saatlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Saat benim vazgeçilmezim çok severim kullanmayı ve herkese yakıştığını,ayrı bir hava kattığınıda düşünüyorum.Benim gibi meraklılara saatler buyrun :D

2. anıçisil

anıçisil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pembeli ve mavili olan güzelmiş

her tarz saatlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her saat bir bardak suya ihtiyacımız var

Her saat bir bardak suya ihtiyacımız var

Yorgunluk, kabızlık, mide bulantısı ve baş ağrısı gibi şikayetlerin altında yetersiz su tüketimi yatıyor olabilir. Su hayat için vazgeçilmezdir. Özellikle sıcakların artmaya başladığı yaz mevsiminde su içmek hayati önem taşır. Sağlıklı bir hayat sürmek için uyanık olduğumuz her saat bir bardak suya ihtiyacımız olduğunu söyleyen uzmanlar, vücudun yüzde 1'lik su kaybında susama ihtiyacı...
  2. Her Tarz Kombinler

Her Tarz Kombinler

kombinler tarz kombinler değişik tarz Değişik tarzda kombinler biri mutlaka sizin tarzınıza uyucaktır
  3. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
  4. Her tarzda kombineler

Her tarzda kombineler

Kısa boylu meleklerim uzun boylu meleklerim buraya! Sizler için her tarzda her modelde kombineler sunuyorum..Bakalım nasıl bulacaksınız:)

Sayfayı Paylaş