gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Kızlar

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Lazer epilasyon uygulaması için en uygun aday açık cilt rengine sahip olup tüyleri de koyu renk olanlardır. Lazer ışığı, cilde herhangi bir zarar vermeden geçip sadece kıl kökünü tahrip ettiğinden hassas ciltlere de uygulama yapılabilmektedir.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı düzenlenmiştir.

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ?

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ?

Her tondaki cilde lazer epilasyon uygulanabilmekte midir ? Lazer epilasyon uygulaması için en uygun aday açık cilt rengine sahip olup tüyleri de koyu renk olanlardır. Lazer ışığı, cilde herhangi bir zarar vermeden geçip sadece kıl kökünü tahrip ettiğinden hassas ciltlere de uygulama yapılabilmektedir.
  2. Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

Vücutta her bölgeye lazer epilasyon uygulanabilir mi?

lazer epilasyon genital lazer epilasyon genital bölge bölge bölgeye Lazer epilasyon vücutta kılın olduğu hemen hemen her bölgeye yapılabilir. lazer epilasyon uygulaması Yüz, ense, boyun, kulaklar, kaslar, kol, koltukaltı, bacak, göbek, kalça, sırt, omuzlar, belde uygulandığı gibi, göğüs, meme, bikini çizgisi gibi hassas bölgelerde de uygulanabilir. Lazer epilasyon uygulamasının...
  3. Lazer epilasyonda her kıl başarı ile yok edilebilir mi?

Lazer epilasyonda her kıl başarı ile yok edilebilir mi?

Lazer epilasyonda kullanılan tüm cihazlarda çalışma prensibi olarak melanin hedef olarak seçilmiştir. Melanin'in yoğun olduğu koyu ve kalın kıllarda başarı oranı yüksek olup, melanin oranı düşük olan açık renkli kıllarda başarı oranı daha düşüktür. Başarıyı etkileyen bir diğer faktör de kişinin ten rengidir. Ten rengi koyu olanlarda cildin yüzeyel tabakasında yer alan melanin fazla olduğu...
  4. Yaz Aylarında Lazer Epilasyon  Yapılabilir mi?

Yaz Aylarında Lazer Epilasyon Yapılabilir mi?

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yoludur. Lazer epilasyon uygulaması, konunun uzmanları tarafından yapıldığı taktirde son derece güvenli bir yöntemdir. Yazın lazer epilasyon yapılır mı, Lazer epilasyon için en doğru dönem ne devamı yazımıda.. Lazer epilasyon birkaç süreçten oluşuyor. Önce alan temizleniyor, ardından bu alandaki tüyler...
  5. İğneli epilasyon mu lazer mi?

İğneli epilasyon mu lazer mi?

Kızlar merhaba hepinize, Epilasyona gitmeyi düşünüyorum. Ama lezer mi iğneli mi karar veremedim. Duyduğuma göre lazerde tek tük tüğler yine kalıyormuş. İğneli epilasyonda tamamen bitiyormuş ama çok acılıymış. Aranızda iğneliye giden var mı. Deneyimleriniz benim için önemli fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. :)

Sayfayı Paylaş