gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Her türlü sağlık kuruluşuna gidebilecek miyim?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her türlü sağlık kuruluşuna gidebilecek miyim? Sigortalılar sözleşmeli kamu ve özel sağlık hizmeti sunucularından istediklerine müracaat edebileceklerdir. Kaldı ki acil hallerde sözleşmesiz sağlık kuruluşlarına da gidilebilecektir.

Her türlü sağlık kuruluşuna gidebilecek miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Sağlık Kuruluşları Cezalandırılıyor

Özel Sağlık Kuruluşları Cezalandırılıyor

Özel sağlık kuruluşlarına ödenecek katkı payının yüzde 30’la sınırlandırılmasına karşı çıkan Dünya Göz Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu, asıl hatanın 22 Temmuz seçimlerinden önce tıp merkezi ve polikliniklerin SGK kapsamına alınması olduğunu savundu. Kapıcıoğlu, "Böyle olunca devletten ciddi doktor kaçışı oldu. Şimdi özel hastaneleri ve vatandaşı cezalandırıyorlar"...
  2. her türlü beladan koruyan dua

her türlü beladan koruyan dua

kötülüklerden koruyan dua koruyan dualar beladan dua belalardan bütün kötülüklerden Her türlü zarardan ve şeytanın vesvesesinden korunmak için duâ “Yâ Allah-ür-rakîb-ül-hafîz-ür-rahîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-halîm-ül’azîm-ür-raûf-ül-kerîm. Yâ Allah-ül-hayy-ül-kayyüm-ül-kâimü alâ külli nefsin bimâ kesebet, hul beynî ve beyne adüvvî! (22) E’ûzü bi-kelimâtillâhittâmmati min şerri külli...
  3. Karışık süslü şekilli her türlü nickler

Karışık süslü şekilli her türlü nickler

süslü şekilli msn nickleri şekilli süslü nickler sigara nickler sigara nickleri __ Mutluluk bile Acı Veriyor,Çünkü SoNu Var BiLiYoRum. __ Bu gece YiNe Uyuyamadım Ya Da Öyle Sandım..Rüyalarıma Da Gelmiyorsun ArTık;hayalmi,hayatmı;Yanıldım!... __ ˙·٠٠•● Günlerim aglak Sabrin Sonu Selamete varsada faydasi yok˙·٠٠•● __ Aşk:cennetle cehennem arası işleyen trende mevsimlik bir bilet… __ Yasamak...
  4. Her türlü zarardan bizi koruyacak dua hangisidir?

Her türlü zarardan bizi koruyacak dua hangisidir?

Son zamanlarda her elimi attığım iş ters gitmeye başladı işlerimi yoluna sokmam kötülüklerden, vesveselerden uzak kalmak için gerkli dua hangisidir
  5. Her Türlü İstek İçin Okunacak Dua

Her Türlü İstek İçin Okunacak Dua

bu konu isteklerin gerçekleşmesi için okunması gereken dua ve anlamını içermektedir. Gönlünüzden ve aklınızdan geçen her türlü isteğinizin gerçeğe dönüşmesi için sizlere okunması gereken dua ve anlamını paylaşıyoruz. Hakkınız da hayırlı olacak isteklerinizin dua ile birleşip kabul olması dileklerimizle.... Necm Suresi 58. Ayet Leyse leha min dunillahi kaşifeh 1001 turlu Hacetiniz icin...

Sayfayı Paylaş