gebe
  1. eliph

eliph Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her yanım hüzün

Konu, 'Çöplük' kısmında eliph tarafından paylaşıldı.

bazen insan çok yalnız, çok çaresiz hisseder ya kendini.. ve aklında binbir soru döner durur.. günü gününe uymaz.. sonunu merak eder de herşeyde bi işaret arar.. tek yapabildiği dua etmektir.. ve de beklemek... o yüzden çaresizdir işte.
    anlatmaktan çok anlaşılmak ister..çünkü artık içindekileri çıkartamaz o karışıklıklardan. ona tek huzur verecek yer "o"nun omzudur fakat o da yoktur ve birdaha da hiç olmayacaktır!!

her yanım hüzün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle . Ya kendini bırak bana Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM.. Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile. Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye...
  2. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  3. Ask hüzün, gece uzun,Ne yana dönsem yüzün

Ask hüzün, gece uzun,Ne yana dönsem yüzün

aşk hüzün gece uzun aşk hüzün sen ve ben gece uzun dinle Bu gece bambaska hisler tasiyorum. Hepsi senli, hepsi sana dair. Karmakarisigim. Yüregimin bir yani sensizlikle, yoklugunla basedemeyip sizlarken derinden, diger yani da hayallerimdeki seninle oldugundan çarpiyor çarpabildigince. Bir yanim seni özlerken, bir yanim da ögrenmis sensizligi. Kabullenip, boyun egmis herseye.. Daha bir...
  4. Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?.. Herkes pişmandır hayatta. Ömrünü heder eden de pişmandır, kendisini bir hiç uğruna tüketen de pişmandır. Fani hayatı baki zanneden de pişmandır, öfkesinin esiri olan da pişmandır. Fakat hayatının en küçük anını dahi israf etmeyen de pişmandır. Şükreden de pişmandır, sabreden de… Bilende pişmandır bilmeyen de… Birincidekiler,...

Sayfayı Paylaş