gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Her yazısında eşine duyguğu aşkı anlatıyordu......

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Eee demek ki neymiş meleklerim, çok söyleyene değil, çok söyletene bakacaksınız. Öyle mangalda kül bırakmadan benim karış şöyle benim karım böyle ben ona aşığım diyeceksiniz, eee sonrada sobeleneceksiniz. E Allah'ın sopası yok ki gökten indirsin :D [​IMG]
    Eşine olan aşkını her fırsatta dile getiren, ´romantik´, ´sadık´, ´güvenilir´ gazeteci-yazar Can Dündar, Bebek açıklarında esmer bir güzelle öpüşürken objektiflere yakalandı.

Romantik yazıların usta kalemi evli Can Dündar, Boğaz´da genç bir kızla öpüşürken yakalandı. 18 yıldır Dilek Dündar ile evli ve bir çocuk babası olan usta gazeteci önceki gün yanında esmer genç bir kızla Bebek´e geldi. Arabasını park ettikten sonra yanındaki kadınla Boğaz´da çalışan deniz taksilerden birine bindi. Güzel havanın ve boğazın tadını çıkartan ikili tekne kıyıdan iyice uzaklaştıktan sonra öpüşmeye başladı.

Yazılarında sürekli eşine duyduğu aşktan bahseden Dündar´ın bir kadınla yaptığı kaçamak görenleri çok şaşırttı. Dündar geçen yıl eşine yazdığı bir yazısında şunları söylüyordu:

´´Farklı insanlar olarak görmedik birbirimizi aynı amaç için savaşan neferlerdendik bu hayatta. Sevginin en büyük dostuydu bizim için ´güven´... Ve güvenin ardına saklanmış bir ´saygı´ vardı daima...´Orta-koyu kahve saç rengine sahipseniz

48 yaşındaki Can Dündar, evlilikle ilgili yazdığı yazısında eşini şu cümlelerle övüyordu: ´Eşim benden 2 yaş büyük... Yıllar içinde ben yaşlandıkça o gençleşti. ´Ooo Can Bey kapmışınız çıtırı´ esprilerine muhattap dahi oldum.´

HaberTürk

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Yani bu durumda şunu demeliyim... Yani hissettiğimi söylemeliyim diyorum :D Öyle sevgini medyanın önünde yada insan topluluklarının yanında ne yapmayacaksın söylemeyeceksin, haa söyledin arkasında duracaksın... İşte adamlar seni böyle yakalarlar... Nooooolduuu benzin solduu :D

3. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    eeeee işte neymiş demekki en dürüst olduğu sanılan erkek bile aldatıyormuş.Bildiğim birşey var bir insan en çok neyden bahsediyorsa ya o konuda bişeyler saklıyordur yada kendinde bunun eksikliği vardır.Mesela birisi ben çok namusluyum insan şöyle olmalı böyle olmalı diyorsa onun altından bişeyler çıkıyor iillakii.

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Can dündarın mezun oldugu lisede okudugum için kendisi ile tanışma konusma fırsatım olmuştu... Tee o zaman ona koydugum tanı; yazdıkları ile kendisinin arasında buyukbir fark olduguuuu... Zaten ramazanda oruç tutanlara saygısı olmayan hassas(!) bir yazardan ne beklenirki.. can dündar sobe sobe :D

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

vay be:S daha dün mü ne okumuştum o yazısını ya,pek de beğenmiştim.bu devirde kimseye güvenmiceksin bir kez daha anladımmmmmmmmm.

6. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kesinlikle !:!:!:!:!:!:!:.........

Her yazısında eşine duyguğu aşkı anlatıyordu...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Yazıyı Her Sabah Okuyun

Bu Yazıyı Her Sabah Okuyun

Birine sevginizin tümünu sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir. Sevgiye karsilik beklemeyin; Sadece sevginin karşidakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun. Birine çarpilmak icin bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer....
  2. Harika süper aşk resimleri aşkı anlatıyorlar hemde en iyi şekilde

Harika süper aşk resimleri aşkı anlatıyorlar hemde en iyi şekilde

ask resımlerı ask resımleri aşk resımlerı aşk resımleri resimlerı
  3. Aşkı arıyorsan her yerde bulursun

Aşkı arıyorsan her yerde bulursun

dikkat çekici sözler arıyorsan içeri girmen yeterli
  4. Bu yazıyı her sabah okuyun

Bu yazıyı her sabah okuyun

Bu yazıyı her sabah okuyun Hayat felsefenize çok şey katacaktır:) Birine sevginizin tümünü sunmak, Asla sizi de ayni sekilde seveceginin garantisi degildir. Sevgiye karsilik beklemeyin; Sadece sevginin karsidakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdügüne emin olun. Birine çarpilmak için bir an yeterlidir, birinden hoslanmak bir saat, ve birini sevmek...
  5. Facebook Duvar Yazıları Aşkı

Facebook Duvar Yazıları Aşkı

Facebook Duvar Yazıları Aşkı - Facebook Duvar Yazıları Aşk yazıları arıyorum ben ama lütfen yeni ve aşkla ilgili olsun.

Sayfayı Paylaş