gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Her Yer Buuuuz....

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

Nası bir soğuk bu Allahım.Diş fırçamdan banyoda su dolu şişelere her şey ve her yer donmuş.İşe zar zor geldik.Yinede şükür tabi.Hiç ısınamayanlarda var.Her şey yerinde ve zamanında güsel ama bu duruma daha alışamadım beeen :18:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kuşumm evet havalar çok soğuk helede kansızsan ooo çok kötü çok üşürsün ya yinede bunada şükür değil mi?

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle şükür tuqqce cim.o günden sonra banyo toptan dondu.taşıma suyla ihtiyaç gideriyoruz.bütün çeşmeler açık kalıyor donmasın diye..aaah aaah

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    cok soguk oldugu belli zor ya allah yardimcin olsun

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karı yağarken seyretmeyi çok severim ben.oyüzden hiç şikayetçi değilim

Her Yer Buuuuz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her yerde kristal...

Her yerde kristal...

Güneşin yedi rengini yansıtan kristal, her daim evlerin vazgeçilmez aksesuvarı oldu. Ancak gelişen teknoloji ve tasarım dünyasıyla kristalin kullanım alanı da değişti; çeşitlendi. Artık onlar sadece vitrinlerde ya da özel sofralarda değil hayatın ortasında yer alıyor. Sektörde kısa zamanda adından söz ettiren Hera Kristal, geniş ürün yelpazesiyle farklı kesimlerin beklentilerine cevap...
  2. Aşkkkk her yerde aşkk...

Aşkkkk her yerde aşkk...

aşkk mesajları aşkkkk Görüyosan... Hissediyorsan... Düşünüyorsan... Hissediyorsan... Arıyorsan... Bulamıyorsan... iddialıysan... Yakınsan... Masumsan... Üşüyorsan...
  3. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...
  4. Her yerde kar var...

Her yerde kar var...

karla ilgili şarkılar Daha önce hiç kar yağışını görmeyen biri olarak bu tür karla ilgili şeyleri çok seviyorum Akdeniz bölgesinde oturanlar bilirki buralara merkeze daha doğrusu kar yağmaz ancak dağlara yaylalara oda çok nadir. O yüzden bu kar gifleri çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim:)
  5. Her doğru her yerde söylenirmi?

Her doğru her yerde söylenirmi?

Yalancılık ne kadar kötüyse, doğruluk da o kadar iyi, güzel ve faziletlidir. Peygamber efendimize olgunluğun alameti sorulduğunda (Doğru konuşmak ve doğrulukla iş yapmaktır) buyurdu. (İmam-ı Gazali) Sadakat [doğruluk] hakkında İslam âlimleri buyuruyorlar ki: (En güzel amel doğruluk, en çirkini de yalancılıktır.) (Dünyada doğru insan görmedim diyen; eğer kendisi doğru olsaydı, doğru olanları...

Sayfayı Paylaş