gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Her Yerde El Ele Geziyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] HALİT ERGENÇ, BERGÜZAR KOREL AŞKI TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR.

Uzun süre 'arkadaşız, sevgili değiliz aramızda birşey yok' diyerek kamuoyunu yanıltan Korel ve Ergenç önceki gecce Arnavutköy’deki bir mekanda samimi birşekilde eğlendi. Mekandan elele çıkan ikili kendilerine yöneltilen soruları cevaplamazken Halit Ergenç 'Burası sotada kalan bir mekan anlaşılan içeride arkadaşlarınız varmış gidin onlara sorun' şeklinde konuştu..

Her Yerde El Ele Geziyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kişilikte ellerin yeri!

kişilikte ellerin yeri!

Karşınızdakinin kişiliğini ellerinin duruşuna bakarak anlayabilirsiniz. Açık Eller Karşınızdaki insanın elleri açık duruyorsa yani avuçları gözüküyorsa, onun olduğu gibi görünmekten hoşlanan, pek birşey gizlemeyen, sır saklamasını da bilmeyen biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu insan ayrıca cömert sayılabilir. Hele avucu gözüken ellerin parmakları da açıksa yani parmaklar arasında açıklık varsa...
  2. Elinizdeki Bardaği Yere Birakin

Elinizdeki Bardaği Yere Birakin

Profesör elinde içi dolu bir bardak tutarak dersine başladı Herkesin göreceği bir şekilde tutuyordu ve ardından sordu : “Bu bardağın ağırlığı sizce ne kadardır?” '50gm!' .... '100gm!' .....'125gm' ..diye öğrenciler yanıtladı. “Bardağı tartmadıkça gerçekten ben de bilemem,” dedi profösör, “ama, benim sorum şu ki : “Bu bardağı böyle birkaç dakikalığına tutsaydım ne olurdu?”...
  3. her daim şık olmak elinizde

her daim şık olmak elinizde

Her daim şık olmayı kim istemez. Ancak bunun zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanı yanılıyorsunuz. Çok küçük detaylara dikkat ederek siz de her daim şık olabilirsiniz.:) Modacılar her yıl favori olan kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları belirlese de şu gerçeği unutmamalısınız; her kadın kendisinin modacısıdır. Ancak kendi tarzınızı yaratırken de modanın hiçbir zaman değişmeyen...
  4. eller

eller

El...vereni var; alanı var.Kimisi karıştırır; kimisi düzeltir. Duaya duranı var; bedduaya duranı... Yumruk olanı var; baş okşayanı... Her işe koşanı var; her işten kaçanı... Hep bana! diyeni var; al sana diyeni... Elleriniz hangi ellerden? Hayırlı bir kişinin eli olmaktır her elin istediği; ama... sahibi "el" olup gidince... eller ne yapsın!

Sayfayı Paylaş