gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

her yerde müzik

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: her yerde müzik
    aynen baslıktakı gıbı yuhh yanı......

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: her yerde müzik

biraz abartmışlar müzik olayını :)

her yerde müzik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Blues her müziğin başlangıç noktasıdır

Blues her müziğin başlangıç noktasıdır

blues müzik tarihi blues müzik tarihçesi müziğin tarihçesi Ünlü blues sanatçıları Bernard Allison ve John Primer gençlerle sohbet etti. Allison, “blues her müziğin başlangıç noktasıdır” derken Primer da “blues kalpten gelen seslerle yapılır” dedi. Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Efes Pilsen Blues Fetsivali’nin 18’incisi için İzmir’e gelen blues sanatçıları, Soyer Kültür ve...
  2. Her yerde kristal...

Her yerde kristal...

Güneşin yedi rengini yansıtan kristal, her daim evlerin vazgeçilmez aksesuvarı oldu. Ancak gelişen teknoloji ve tasarım dünyasıyla kristalin kullanım alanı da değişti; çeşitlendi. Artık onlar sadece vitrinlerde ya da özel sofralarda değil hayatın ortasında yer alıyor. Sektörde kısa zamanda adından söz ettiren Hera Kristal, geniş ürün yelpazesiyle farklı kesimlerin beklentilerine cevap...
  3. Her yerde kar var...

Her yerde kar var...

karla ilgili şarkılar Daha önce hiç kar yağışını görmeyen biri olarak bu tür karla ilgili şeyleri çok seviyorum Akdeniz bölgesinde oturanlar bilirki buralara merkeze daha doğrusu kar yağmaz ancak dağlara yaylalara oda çok nadir. O yüzden bu kar gifleri çok hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim:)
  4. Her Yer Buuuuz....

Her Yer Buuuuz....

Nası bir soğuk bu Allahım.Diş fırçamdan banyoda su dolu şişelere her şey ve her yer donmuş.İşe zar zor geldik.Yinede şükür tabi.Hiç ısınamayanlarda var.Her şey yerinde ve zamanında güsel ama bu duruma daha alışamadım beeen :18:
  5. Her doğru her yerde söylenirmi?

Her doğru her yerde söylenirmi?

Yalancılık ne kadar kötüyse, doğruluk da o kadar iyi, güzel ve faziletlidir. Peygamber efendimize olgunluğun alameti sorulduğunda (Doğru konuşmak ve doğrulukla iş yapmaktır) buyurdu. (İmam-ı Gazali) Sadakat [doğruluk] hakkında İslam âlimleri buyuruyorlar ki: (En güzel amel doğruluk, en çirkini de yalancılıktır.) (Dünyada doğru insan görmedim diyen; eğer kendisi doğru olsaydı, doğru olanları...

Sayfayı Paylaş