gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Her Yerde Senin Adin İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Allah adı yazıyor Her nesnenin üstünde Güneş parlar gibiydi
    Muhammed in evinde
    Mekke den medineye
    Hicreti yapar iken
    Kuba da konakladı
    Bir mescit yaptı burda
    Cuma sabahı idi
    Çıktı muhammed yola
    Ranuna vadisinde
    Verdi birazcık mola
    Öğle vakti olmuştu
    Cumayı kıldı burda
    Orda bir mescit oldu
    Adı Cuma şu anda

Her Yerde Senin Adin İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakk'ı Zikret Her Yerde İlahisi

Hakk'ı Zikret Her Yerde İlahisi

Derman budur her derde Hakk’ı zikret her yerde Gaflet etme seherde Hakk’ı zikret her yerde: Bu bir ihsan-ı hak’dır Kalben yanık feryatdır Hem nefisle cihaddır Hakk’ı zikret her yerde. Kalbten pası pak eyler Siyah yüzü ak eyler Gönlü ferah-nak eyler Hakk’ı zikret her yerde. Fena huylardan sakın İslam adabı takın Kemal bulsun ahlakın Hakk’ı zikret her yerde. Tevbe edip günaha Yalvar ulu Allah’a...
  2. Her yerde senin adın ilahisi

Her yerde senin adın ilahisi

Allah adı yazıyor Her nesnenin üstünde Güneş parlar gibiydi Muhammed in evinde Mekke den medineye Hicreti yapar iken Kuba da konakladı Bir mescit yaptı burda Cuma sabahı idi Çıktı muhammed yola Ranuna vadisinde Verdi birazcık mola Öğle vakti olmuştu Cumayı kıldı burda Orda bir mescit oldu Adı Cuma şu anda
  3. her yerde senin adın var ilahisi

her yerde senin adın var ilahisi

Allah adı yazıyor Her nesnenin üstünde Güneş parlar gibiydi Muhammed in evinde Mekke den medineye Hicreti yapar iken Kuba da konakladı Bir mescit yaptı burda Cuma sabahı idi Çıktı muhammed yola Ranuna vadisinde Verdi birazcık mola Öğle vakti olmuştu Cumayı kıldı burda Orda bir mescit oldu Adı Cuma şu anda
  4. Hakki Zikret Her Yerde İlahisi

Hakki Zikret Her Yerde İlahisi

hakkı zikret her yerde ilahisi Derman budur her derde Hakk�ı zikret her yerde Gaflet etme seherde Hakk�ı zikret her yerde: Bu bir ihsan-ı hak�dır Kalben yanık feryatdır Hem nefisle cihaddır Hakk�ı zikret her yerde. Kalbten pası pak eyler Siyah yüzü ak eyler Gönlü ferah-nak eyler Hakk�ı zikret her yerde. Fena huylardan sakın İslam adabı takın Kemal bulsun ahlakın Hakk�ı zikret her yerde. Tevbe...
  5. Ben seni her yerde sevdim

Ben seni her yerde sevdim

BEN SENİ HER YERDE SEVDİM Bırakıp gitme ardında beni, Gözlerimin renginde dur. Kaçıncı soluk alışım gidişinin seferine Acındı içimde kalan, saklı sıcaklıgın. Benim olmayan yollara vurdum kendimi, Yoklugun bile bahçe olmuşken içimde, Kaçkez sustum gezindigim o bahçe içinde, Kendini bile duymayan bir çıglıktım, Acını ısırdıgım her dilde. Kaç kez ,kaç kez dilendim seni her hüznümde, Her dilde....

Sayfayı Paylaş