gebe
  1. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

her yolu denemiş tecrübeli insan:D

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında ayşegül_35 tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar:) boy 157 cm kilo sabahları 61
    ben ögrenciyim bugüne kadar kilo wermek için her yolu denedim diyebilirim diyet spor haplar vb.Ama artık bıktım diyetten we herbalife a basladım. Yararlı olucakmı bilmiorum deniycem bugüm 15i günüm ilk gün we son gün farklarını yazıcam inş hergün hep birlikte görelim.
    ilk gün kilo 63___ 15.gün 61
    göğüs 102_____98(buna inanamıorum)
    bel 89________87
    göbek89____87
    kalça102__102
    işte böyle arkadaslar.her istedgmi yiorum çünkü yasaklarsam daha cok istiorum so bi haftadır kilomda eksilme yok ama incelme war:D:D

2. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar herbalife devam ediorum ama öğlenleri ne bulursam yediğim hatta bazen akşamlarida kacırdığım için midir nedir bi haftadır kilom sabit bugün artık dikkat etmek istiorum

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    inşaallah zayıflarsın canım ama ben bu sefer kendim zayıflıcam spor yaparak hemde vücudum sıkılaştı ara vermemek için elimden geleni yapıyorum

4. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol canım zayıflıorum cok sükür ama korkuorum herbalife hakkında kötü seyler duyuyoru neye inancagmı sasırdım:Ssen biliomusun b konu hakkında bsey?inş sende amacına ulasırsın cnmm:)

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım bana hiç iyi gelmiyo zayıflama ilaçları kimseyede önermem genede dikkat et bol şans zayıflaman için

6. istpamuk

istpamuk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş zayıflamışsındır canım bende denedim ama malesef hiç kilo veremedim

her yolu denemiş tecrübeli insan:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. || Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

|| Her "BAZEN"in Bir Zamanı Vardır ||

Bazen yorar insanı küçük şeyler; büyük sırlar vardır küçük şeylerin içinde. Açıldıkça açılır, boyuna posuna bakmadan.. Bazen dinlendirir insanı uzaklar; uzaklığa bir yakınlığı vardır gözlerin. Gözlerin olduğu kadar gönlün de.. Bazen durur tüm adımlar; adımların tembelliğinden değil, yolların düşündürücülüğünden. Öyle çetrefillidir ki, susar ayaklar da kimi zaman.. Bazen sorar gözler,...
  2. Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?..

Her İnsan pİŞmandir.. Pekİ ya sİz?.. Herkes pişmandır hayatta. Ömrünü heder eden de pişmandır, kendisini bir hiç uğruna tüketen de pişmandır. Fani hayatı baki zanneden de pişmandır, öfkesinin esiri olan da pişmandır. Fakat hayatının en küçük anını dahi israf etmeyen de pişmandır. Şükreden de pişmandır, sabreden de… Bilende pişmandır bilmeyen de… Birincidekiler,...
  3. Emir 'in Yolu Bitti ....

Emir 'in Yolu Bitti ....

Bu konu; emirin yolu bitti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç sezondur izleyiciyi ekrana kilitleyen dizilerden biri olan Adını Feriha Koydum dizisi bu sezon başından itibaren Emir 'in Yolu adıyla devam ediyordu. Ancak diziden başta Hazal Kaya 'nın ve pek çok önemli karakterin ayrılmasıyla dizi beklenen reytingleri alamamaya başladı ve olan oldu, dizi yayındna...

Sayfayı Paylaş