gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her zaman çok şık giyinirdi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

her zaman çok şık giyinirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar

ah bu sarışınlar her zaman çok akıllılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Küçük detaylarla her zaman şık olabilirsiniz

Küçük detaylarla her zaman şık olabilirsiniz

Her daim şık olmayı kim istemez. Ancak bunun zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanı yanılıyorsunuz. Çok küçük detaylara dikkat ederek siz de her daim şık olabilirsiniz. Modacılar her yıl favori olan kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları belirlese de şu gerçeği unutmamalısınız; her kadın kendisinin modacısıdır. Ancak kendi tarzınızı yaratırken de modanın hiçbir zaman değişmeyen...
  4. Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse, Sorunlarının arasından gülümse hayata... Güneşin ilk önce kendine doğduğunu asla unutma ! Önce kendine doğ gülümse hayata... Basit görme gülümsemeyi o kadar değişik şeyler getirirki sana, şaşarsın ! Gülümse hayata, sorunun ne ise, bir insana gülümsemeyle çok şeyin değişeceğini unutma. Gülmeninde bir nevi ibadet olduğunu unutma ! Gülümse Hayata ! YouTube - Girl sells napkin

Sayfayı Paylaş