gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Her zaman sana sölemek istedim...

Konu, 'Çöplük' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Her zaman sana söylemek istedim yüreğimde gizli kalan duygularımı..
    Kağıtlara yazdığım umutlarımı..
    Sana duyduğm sevginin adını ve anlamını...
    Şu anda söylemek isterdim ama yanımda yoksun ki..
    Yakından gözlerim saçının telini dahi göremedi....
    Ellerim sıcaklığını bile hissedemedi...
    Her zaman hüzünlendiğimde yıkılan kalbimin tesellisi...
    Sensin ve senin sevgin ama, o da yok ki yanıbaşımda...
    Nerden bilirdim ki senden böyle uzaklarda olacağımı..
    Kaderin seni götürdüğü gibi beni de ardından sürükleyeceğini..
    Yarım bıraktı kader işte içimdeki sevgiyi...
    İsyan değil bu kadere, hala seviyorum ben seni...
    Ama sen yoksun yanımda şimdi...
    Uzaklarda ama çok uzaklardasın ..
    Şu anda sana erişeyeceğim kadar uzaklardasın..
    Sana yaklaşan adımlarımda belli ki yıkılan umutlarım..
    Onu her an göremesemde bir sevdiğim vardı ya, dağların ötesinde..
    Ah keşke bir görebilseydim yüzünü doyasıya..
    Bir de anlatabilseydim sevgimi sana kanasıya...
    Ben yaklaştıkça sen hep uzaklarda kaldın...
    Keşke doya, doya söyleyebilseydim sevgimi...
    Her zaman yanımda seni istedim...
    Ama yoksun, yoksun yanımda...

Her zaman sana sölemek istedim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her zaman yaptığın gibi!

Her zaman yaptığın gibi!

İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her zaman yaptığın gibi yine gidebilirsin... Ben cümlelerimi sensizde kurarım..Bak sensiz sabahada kalkabiliyorum ne güzel..Yine ötüyor kuşlar ne kadar güzel melodileri..Unuttum mu ki çoktan senin sesini... İstersen gidebilirsin..(gözlerime bakma sakın bakarsan vazgeçersin!!) Beni düşünmeden... Her...
  2. Her zaman modern formlar

Her zaman modern formlar

Her zaman modern formlar Modası asla geçmeyen modern tasarımlar beklemediğiniz bir anda kurtarıcınız olabilirler. Ciddi bir masa kurmanız gerektiğinde beyaz keten örtü ile son derece sade ve şık olabilirsiniz. Farklı formlardaki servis tabaklarını karıştırarak kullanabilirsiniz. Sadeliğinizin tonunu belirlemenizde fayda var: Beyaz porselenleri satın alırken tonuna mutlaka bakınız. Krem...
  3. Sana Zaman Diliyorum

Sana Zaman Diliyorum

Senin için herşeyi dileyemem Sana sadece birçoğunun sahip olmadığı şeyi dileyebilirim Senin için zaman diliyorum sevinebilmen ve gülebilmen için Ve eğer sen bundan yararlanabilirsen birşeyler yapabilirsin Senin için zaman diliyorum yapacakların ve düşüncelerin için Sadece senin için değil aynı zamanda armağan edebilmen için Senin için zaman diliyorum acele etmen ve koşman için değil Zamanı...
  4. Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse Kaderine Her zaman

Gülümse, Sorunlarının arasından gülümse hayata... Güneşin ilk önce kendine doğduğunu asla unutma ! Önce kendine doğ gülümse hayata... Basit görme gülümsemeyi o kadar değişik şeyler getirirki sana, şaşarsın ! Gülümse hayata, sorunun ne ise, bir insana gülümsemeyle çok şeyin değişeceğini unutma. Gülmeninde bir nevi ibadet olduğunu unutma ! Gülümse Hayata ! YouTube - Girl sells napkin
  5. Zaman her şeyin İlacıdır

Zaman her şeyin İlacıdır

yaşanılan sorunlara bazen çözüm üretmek çok zor olur, hatta üretilebilecek bi çözüm olmaz.. yapacak bişe yoktur.. iş işten geçmiştir.. bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden birisidir belki de zamana bırakmak.. olayları gidişatına bırakmak.. keza, zaman herşeyin ilacıdır.. İsteyerek içine akıttığın bu zehir seni etkilemeye başladığında.. Bazen bir çığlık gibi sessizliğin o...

Sayfayı Paylaş