gebe
  1. eylül_emel

eylül_emel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

heralde galiba hamilemiyim

Konu, 'Gebelik' kısmında eylül_emel tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim
    akıntıyla beraber gelen pembe kan geliyor yorgunluk hissi ve arada mide bulantısı gaz kasıkda agrı pembe kanama akıyo silince gözüküyo normal adet günümdeki gibi deil bu acaba hamilemiyim​
    bide kasımda segirme oluyo sag tarafda agırlık var gibi oluyo lütfen acil cevap bekliyorum

2. sürekli ağzım sulanıyor ğöğüslerimde şişkinlik var ama iki hafta önce adet olmuştum eskisi gibi evimin yemeklerini yiyemiyorum sizce hamilemiyim lütfen cvp

3. iki hafta önce adet görmüşseniz şu an yumurtlama dönemindesiniz.hamile deyilsiniz.belirtileriniz yumurtlama belirtisi.eğerki iki hafta önce adet olmuşsanız .adet tarihinize göre hamile deyilsiniz

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba lütfen bana yardımcı olun.ben yeni evliyim.gecen ay Mart ayında eşimle birlikte olduktan sonra norlevoyu kullandım.o ay 15inde hasta oldum.Nisan ayında hiç hasta olmadım.birlikteliğimiz sırasında prezervatif yırtıldı ben çok önemsememiştim. bir hafta sonra tekrar norlevo almak zorunda kaldım nisan ayında hasta olmadım.3 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı ama çok korkuyorum

heralde galiba hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  2. hamilemiyim?

hamilemiyim?

mrb arkdşlar yumurtlama günümde eşimle ilişkiye girdik ve bana içime boşaldığını söyledi hamile olabilirmiyim
  3. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Kızlar konuma cevap verir misiniz lütfen. Son adetin 1 kasım bitiş 5 yada 6. Eşimle çalışmam 13 kasım korunmasız. Test yapmıyorum. Saçma olabilir belki ama ishal hamilelik belirtisi olabilir mi ? 2 yanlarım agriyor benim agriyor bazen uyku bastırıyor migde bulunması sabah ama kusmuyorum sadece bulantı. Sık idrara çıkmıyorum. Göğsüm de sancı yok. Benim ilişki tarihim yumurtlama tarihime uzak...
  4. hamilemiyim

hamilemiyim

iyi akşamlar arkadaslar,biri lütfen bana net bı bılgı versın.. en basıns dan anlatıyorum durumumu,cocuk stıyoruz bı bucuk senelık evlıyım bu ayın 16 sında ılışkıye grdk en son ve nu ayın 24 unde adet olmam gerekıyodu.bugun ayın 27 sı adetımden 4 gun gectı acaba hamıle olabılırmıyım..kasıklarımda agrı var okadar baslarda goguslerım sısmıstı az bısey agrı vardı ama gectı sımdı sadece kasık...
  5. Hamilemiyim

Hamilemiyim

Merhaba sevgilimle 15 ekim tarihinde birlikte olduk ancak o tarihlerde adetimin 5 günündeydim ve cok az bi akıntısı üzerime geldi daha sonra diğer adet dongüm bir hafta erkene geldi ve ilk gün akıntım yok denecek kadar azdı ve zamanla artma oldu ve yaklaşık iki gündür adetim bitti sizcw üstüne mi görüyorumdür ve test yaptırsam sonuç çıkarmı tekrardan teşekkürler..

Sayfayı Paylaş