gebe
  1. herbalife

herbalife Forum Okuru

herbalife ürünleri kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında herbalife tarafından paylaşıldı.

herbalife ürünleri kullanan varsa memnun kalıp kalmadığınız hakkında yorumlarda bulunurmusunuz herbalife ürünleri kullandıysanız hangi ürününü kullandınız tavsiye ediyormusunuz

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    ben herbalife ı 7 sene önce kullandım aynı şekilde teyzem de kilo o şekilde veriyorsunuz zaten mama yiyorsunuz bir nevi ve sonra kilolar aynen bırakınca geriye 2 katı şeklinde dönüyor.

3. melek melis

melek melis Forum Okuru

Geçen sene kullandım 10 kilo verdim ama 6 kilosunu geri aldım

THESECRET bunu beğendi.
  4. derya dolgun

derya dolgun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba...Ben sadece F1 ve Çayını kullanıyorum.Yaklaşık 40 gün kadar oldu başlayalı.Tabi bunun yanı sıra günde en az 2 litre ama ortalama olarak 3 litre su tüketiyorum.Bu süre içinde verdiğim kilo tam olarak 11 kilo 800 gr...fakat dediğim gibi bu ürünlerle birlikte su tüketmeyi de ihmal etmeyin.hızlı bir şekilde faydasını göreceksiniz.

5. pinar okul

pinar okul Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar. Ben de sizlere Harbelife kullanma tecrübemden bahsetmek istiyorum. Bundan yaklaşık 1 yıl önce, 2 ay boyunca tükettim. Kilolarıyla başı dertte olan biri değildim fakat fazlalıklarımdan kurtulmak istiyordum. Açıkçacı kendime diyet yemekleri pişirmeye çok üşendiğim için Harbelife kullanmayı tercih etmiştim. Sabah uyandığımda bir öğün, öğlen herhangi bir sebze yemeği ve akşam da bir öğün Harbelife tükettim.
    Neticede işe yaradı mı? Evet, yaradı. Hayatımda hiç içmediğim kadar su tükettim, hiç yapmadığım kadar spor yaptım ve 2 ayın sonunda 67 kilodan, 57 kiloya düştüm. Her ne kadar işime yaradıysa da tavsiye edebileceğim bir ürün değil. Doğal yollarla diyet yapmayı daha sağlıklı buluyorum ve bu tarz ürünleri kullanmamanızı öneriyorum.

6. Ömer

Ömer Forum Okuru

Arkadaşlar, ben ürünü kullanmadım fakat kullanan birkaç arkadaşımdan biliyorum; Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; bu tarz ürünler para tuzağından ve aç kalmaktan başka bir şey değil. Ürünü kullanan arkadaşlarım, zamanla yiyecek çiğneyip yutmaya hasret kaldılar ve gün geçtikçe bu durum psikolojilerini bozar hale geldi. Sabah kahvaltısının yeri başkadır. İnsan yumurtasını, peynirini, salatalık ve domatesini afiyetle yiyerek midesine doğal gıdalar indirmelidir.

Normal, sağlıklı gıdalarla diyet yapmayı çok daha mantıklı buluyorum. Sabah ve akşam sıvı bir gıda tüketerek kilo vermek işkenceden başka bir şey değildir. Yorumumu okuyan Harbelife kullanan bazı arkadaşlar bana kızabilirler fakat bir sağlıkçı olarak düşüncelerimi paylaşmadan geçemedim. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

herbalife ürünleri kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen kullananlar

klomen kullananlar

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım,ilk defa yazıyorum yazışma konusunda da bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim. ben iki yıl kadar önce kürtaj oldum ondan sonra dagebelik oluşmadı klomen de kullandın çatlatma iğnesi de oldum sonuç olumsuz benim durumumda olan arakadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum lütfen .
  2. Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?

Hamilelik şekeri olanlar,tatlıdan uzak duranlar.Nefis köreltmek amaçlı mavi yeşil ürünlerden tüketiyor musunuz? Mümkün olduğunca az yenilmesi gerekiyor muş light ürünlerin.Ben korkuyorum yemeye açıkçası.
  3. la roche posay ürünleri kullananlar

la roche posay ürünleri kullananlar

selam melekler hassas bir cildim var ve sağlıklı cilt bakımı ürünleri kullanmak istiyorum la roche posay ürünlerinin iyi olduğunu duydum aranızda bu markanın ürünlerini kullananlar varsa izlenimlerini ve yorumlarını öğrenebilirmiyim
  4. yves rocher ürünlerini kullananlar

yves rocher ürünlerini kullananlar

selammm cildim için kaliteli ve sağlıklı ürünler arıyorum bir arkadaşım yves rocher kullanıp memnun kalmış aranızda bu markayı kullanıp memnun kalan varmı olumlu olumsuz yorumlardan sonra karar verecem
  5. mac makyaj ürünlerini kullananlar

mac makyaj ürünlerini kullananlar

selam melekler mac makyaj ürünlerini kullananlar varsa nasıl bu markanın ürünlerinden memnunmusunuz mac markasının hangi ürünlerini kullandınız ve memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş