gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Hergün Bir Baligim Ölüyor

Konu, 'Akvaryum' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Akvaryumda gün gectikce balik sayisi azaliyor.Yemlerini düzenli sekilde veriyoruz , suyunu degistiriyoruz, akvaryumu temizliyoruz.Yolunda gitmeyen ne acaba neden ölüyor bu baliklar :S

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bendede akvaryum var dev kadar eşim sağolsun :D 1 sene içinde çok balık öldü.sanırım ömürleri o kadar ama ilaçlamasını yapıyomusun.dinlenmiş su kullanıyomusun.

3. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ayy benimde balıklarım öldüü ve ondan sonrada bidaha da almadımm galiba iyi bakamıyorum çünkü çok bakım gerekiyomuş ilacıydı ısıtıcısıydı falan filann beceremedm yani balık beslemeyi :(

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Canım akvaryumu temizlerken sakın deterjan kullanmayın.Balık ölümlerine yol açar.Tuzla ovarak yıkayacaksınız.Ayrıca suyun sıcaklığınıda tuturmanız gerekir,fazla yem de vermeyin

Hergün Bir Baligim Ölüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

Hergün bir kaşık keten tohumu yiyin

keten tohumu tüketimi Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. *** Binbir derde deva tohum Günde bir kaşık keten tohumu tüketimi, insan sağlığını etkileyen birçok hastalığa engel oluyor. Keten tohumunun mide- bağırsak sorunlarına iyi geldiğini söyleyen uzmanlar, bağırsakları yumuşattığını ve kabızlığı giderdiğine dikkat çekiyor....
  2. hergün bir hadis-i şerif

hergün bir hadis-i şerif

"Aziz ve Celil olan Allah buyurur ki "Ben kulumun beni sanısı yanındayım beni nasıl sanırsa ben öyleyim. Kulum beni andığı zaman muhakkak onunla beraberim. O beni gönlünde gizlice anarsa ben de onu öyle anarım. Eğer o beni bir topluluk içinde anarsa ben de onu beni içinde andığı topluluktan daha hayırlı bir topluluk için de anarım. Kulum bana bir karış yaklaşırsa ben ona bir arşın...
  3. esse ürünleri hergün farklı bir indirimle

esse ürünleri hergün farklı bir indirimle

magimix türkiye esse yi biliyorsunuzdur heralde, çok güzel eşyaları var mağazasına girince hepsini incelemeden çıkamıyor insan. bazı ürünlerini kullanıyoruz gerçekten çok sağlam ve kaliteli ömürlük diyebilirim yeni evleneceklere tavsiye ederim bir de yeni site açmışlar hergün farklı bir ürünleri %50 indirimle satılıyor. şu an buharlı ütü satılıyor fiyatı 295den 169 a düşmüş bana çok iyi...
  4. Hergüne Bir Makyaj

Hergüne Bir Makyaj

makyaj,yapımı, nasıl olmalıdır, hergüne makyaj taktikleri , resimleri, buradan bulabilirsiniz Makyaj yapan melişler her güne makyaj menüsü çıkardım size :):) Her Güne Makyaj Bayanlar, sizler için 1 haftalık makyajı araştırdım... Ve her güne makyaj buldum. Pazartesi: Dudak parlatıcısı ve nemlendirici krem. Daha pazartesindeyiz! Salı: Dudak parlatıcısı, renkli far ve lacivert rimel....

Sayfayı Paylaş