gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Hergün Okuna Bilinecek Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

günlük dualar, hergün okunacak dualar

Bu duayi cok seviyorum

Allahim
    sorunlarin cözümünde bana yet
    Yarin hesabini soracagin seylerle ugrastir beni
    Günlerimi yaratilisimin amaci olan ibadetle gecirmemi sagla
    Sana kul olmaya muvaffak eyle
    Ömrüm sana itaatle gectigi sürece beni yasat
    Ömrüm seytanin otlagi oldugunda
    gazabin kesinlesmeden ruhumu kabzet
    Allahim ayiplandigim kötü hasletimi islah et,
    kinandigim cirkin hüyümü güzellestir
    ve eksik olan güzel sifatimi tamamla

Amin, Amin, Amin

yardımcı bunu beğendi.
Hergün Okuna Bilinecek Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hergün Yapalim

Hergün Yapalim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ok

Ok

Düşmana galip gelmeye, bir görev için gönderilen elçiye, bir kimseye yazılan mektuba, Attığı oku hedefe isabet ettirdiğini görmek, çocuk arzu ediyorsa, doğacak çocuğun erkek olmasına; diğerlerini için iştediği şeyin gerçekleşmesine, Elinde ok görmek gücee, mal yahut memuriyete, elinden çıkan okun kırılması, üzerine aldığı işlerde acze düşmeye, Kadının ok görmesi kocasına, Bir kadının kendine...
  3. Ramazan Ayında Hergün Yapılacak Dualar

Ramazan Ayında Hergün Yapılacak Dualar

Ramazan ayında her gün için yapılacak duaları paylaştım kızlar...Aşağıdaki büyük fazilet ve sevapları olduğu bildirilen duaları, İbn-i Abbas Resulullah’tan (s.a.a) nakletmiştir... 1. Günün Duası: "Allahummec'al siyamî fîhi siyam'es-saimîn ve giyamî fîhi giyam'el-gâimîn ve nebbihnî an nevmet'il-ğâfilîn ve heb lî curmî fîhi ya ilâh'el-âlemin ve'fu annî ya âfiyen an'il-mucrimîn."...
  4. Günlük okuna bilinecek zikirler

Günlük okuna bilinecek zikirler

internette zikir ararken bu yaziya rasladim, sizinle paylasmak istedim Günlük okumaya varmısınız? 100 defa “Sübhanallahi ve Bihamdihi” Her kim günde yüz kere: Subhanallah ve bi-hamdihi (Allah'ı hamd ve tesbih ederim) derse o kimsenin günahları deniz köpüğü kadar bile çok olsa dökülür" Sahih-i Müslim'deki hadis numarasi: 4857 100 defa “Esteğfirullah” Peygamberimiz (sav) günahsız...
  5. Hangi dualar hergün okunmalı ?

Hangi dualar hergün okunmalı ?

Yer gök dua ile durur derdi anneannem. Çok doğru.Ben de sizden öğrenmek istiyorum bana da cevap verin lütfen.Hangi dualar hergün okunmalı ?

Sayfayı Paylaş