gebe
  1. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hergün yeni ve özel gün

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında swetla tarafından paylaşıldı.

Ben diyorum ki hergün bize özel aslında o zaman neden bugün bizim için özel olmasın, evet bugün bana özel, benim gibi düşününenler lütfen düşüncelerini paylaşsınlar buraya

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    sana katılıyorum canım çünkü bügünde gelmiyicek bir daha her günümüzü güzel yaşamak dilgiyle melekler

Hergün yeni ve özel gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

Genç kızlar için özel gün ve gecelere özel abiyeler

15 yaşındaki kızlar için abiyeler kızların özel günü Genç kızlığa adım atan küçük kızınız için birbirinden güzel ve şık abiyeler ister özel bir gün veya gecede ister mezuniyet balosunda rahatlıkla giyinebilecek şık modeller:)
  2. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...
  3. ÜCRETSİZ;Doğum ve Özel gün fotoğrafı çektirmek isteyenler !!!

ÜCRETSİZ;Doğum ve Özel gün fotoğrafı çektirmek isteyenler !!!

profesyonel fotoğraf çektirmek istiyorum Merhaba, Doğum ve Özel gün fotoğrafları alanında ilerlemek istiyorum.Maltepe Üniversitesi Fotoğraf ve Video 2010 mezunuyum.İstanbul'da Avrupa yakasında oturuyorum.Birçok alanda profesyonel fotoğraflar çektim ama belki bayan olduğum için bu alanda daha yoğun ve duygulu fotoğraflar yaratacağıma inanıyorum.Sizlerin özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için...
  4. Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günü En Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler arayan tüm meleklerimize ve misafirlerimize birbirinden değerli anlamlar içeren doğum günü sözleri ile geldik :D Sevdiklerinizin yüzüne yayacağınız bir tebessümde bizim de katkımız olsun diyoruz ve Doğum Günü En Özel Sözler listemizi sizlerle paylaşıyoruz... Bugün bir yaşını daha doldurmanın...
  5. Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler

Doğum Günleri İçin Güzel ve Çok Özel Sözler

Doğum Günü Güzel Sözleri En Güzel Doğum Günü Sözleri Doğumgünlerinde sevdiklerinize şöyle çok özel ve anlamlı sözler yollamak, yüzlerini güldürmek, kalplerinmde iz bırakmak istiyorsanız En Güzel Doğum Günü Sözleri paylaştığımız bu sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Çok afilli günaydın sözleri paylşaştığımız az önce ki konumuzun ardından sırada Doğum Günü Güzel Sözleri var, buyrun......

Sayfayı Paylaş