gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

herkes aklını pazara çıkarmış yine kendi aklını beğenmiş

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

herkes aklını pazara çıkarmış yinede kendi aklını beğenmiş atasözünün anlamı ve manası nedir arkadaşlar tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Çok kullandığım bir atasözünün anlamını sormuşsunuz, hemen cevaplayalım :) Herkes kim ne derse dersin, belki biraz etkilense de sonuçta yine kendi bildiği şeyi yaparç Her ne kadar etrafına danışıp fikir alsa da döner dolaşır baştan karar verdiği şeyi yapar, yani kendi burnunun doğrusuna gider. Bu sebeple hani mesela akıllar satılığa çıkmış olsa herkes kendi aklını beğenir ve satın alır :)

herkes aklını pazara çıkarmış yine kendi aklını beğenmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....
  3. aklını ölç

aklını ölç

aklını ölç akıllı mısın testi akıllımısın testi Akıllı mısın ölç de görelim:) Akıllı biri misiniz?
  4. aklınızda bulunsun!!!!

aklınızda bulunsun!!!!

Hepimiz evde elimiz kolumuz bağlı tamirci beklemek zorunda kalırız çoğu zaman. Halbuki öyle küçük bir sorundur ki halledemediğimiz. Evinizdeki küçük dertleri çözmenin yollarını sizin için derledik... Ezilmiş halılar Halılarınızın ezilmiş yerlerini düzletmek için, ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın....
  5. aklıma gelme...

aklıma gelme...

AKLIMA GELME,olacak iş değil bu tek çare ; Bu günüm sensin malesef ; ama lütfen yarınım olma ; Dünüm ol yarınlarım da olma Yarınlarımda sana lanetler okumayım acılarım için .Seni sorumlu tutmayım kalbime batan her dikenden.Sende rahat ol bende rahat olayım .Bağlama beni kendine yarın, gülme , gülümseme bile gözlerime bakarak . Bu kalp her nefes alışına hayran. Bu gün benim ol , yarın git...

Sayfayı Paylaş