gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

herkes böyle dikkatli olsaaa

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Başak Sayan özel hayatı konusunda çok temkinli davrandığını ve bunun içinde nette kendini arattığını açıkladı......

GOOGLE'DE KENDİNİ ARATIYOR!
    YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN CEYDA’SI BAŞAK SAYAN ÖZEL HAYATINA BÜYÜK ÖZEN GÖSTERDİĞİNİ ANLATTI....

Erkek arkadaşı dışında adının kimse ile anılmaması için çaba sarfettiğini söyleyen Sayan, “Benimle alakası olmayanların benim ismimin yanında yazılmasını istemiyorum. Aşk haberleriyle gündeme gelmek istemiyorum” dedi. Sayan, “Google’a girip baktığım zaman ismimin yanında tek bir erkek vardır o da benim erkek arkadaşımdır. Çünkü buna dikkat ediyorum” diyerek de adını google’da arattığını da itiraf etmiş oldu.

herkes böyle dikkatli olsaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle bir soruyla karşılaşan herkes cinnet geçirir

Böyle bir soruyla karşılaşan herkes cinnet geçirir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dİkkatlİ Bakalim

Dİkkatlİ Bakalim

DİKKATLİ BAKALIM Adam fısıldadı, "Tanrım konuş benimle" ve bir kuş cıvıldadı ağaçta ama, Adam duymadı. Sonra Adam bağırdı "Tanrım konuş benimle!" Ve gökyüzünde bir şimsek çaktı ama, Adam umursamadı.. Adam etrafına bakındı ve "Tanrım seni görmeme izin ver" dedi. Bir yıldız parıldadı gökyüzünde. Ama Adam farkına varmadı. Ve adam...
  3. Dikkatli Dinleme.....

Dikkatli Dinleme.....

dikkatli dinleme dikkatle dinlemek dikkatli dinlemek radyo dinlemenin faydaları dinlemenin faydaları Önemli bir mevzuda konuşurken bazen, muhatabımız boş gözlerle, tepkisiz bir vaziyette bakar� Anlarız ki duyuyor ama dinlemiyor� Günlük hayatta çok şey duyarız fakat hepsini dinlemeyiz. Çünkü her duyulanı dikkatle dinlemek sinir sistemini bozar. Konuşma ve yazma faaliyetinin vazgeçilmez bir...
  4. Dikkatli olalaım......

Dikkatli olalaım......

merhaba arkadaşlar az önce msn me gelen bi mesajı paylaşmak istiyorum başıma gelmez demeyin ................................ Karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı bir teyze yoldan geçenlerden yardım ister,kimsenin oralı olmadığı teyzeye 23 yaşında bir kızımız yardım eder, karşıdankarşıya geçirirken kız aniden bayılır, masum görünüşlü yaşlı teyze bir taksi çevirir kızı...

Sayfayı Paylaş