Herkes bununla zayıflıyormuş!!!

ya bu gerçekten doğrumu doğruysa uyguluycamda

merhaba bende denicem bakalım faydası olacakmı ama daha alamadım en kısa sürede denicem içebilirim diye düşünüyorum ben daha önce maydonoz sapı kaynatıp içmiştim tedı iğrençti limonla içyiordum bunu haydi haydi içerim

Evet pelinim elma sirkesi kesinlikle yağ yakımına yardımcı ama marketlerde satılan elma sirkeleri değil onların içerisinde sirke ruhu denilen bir madde var ve miideyi deliyo.tavsiyem uzunöz elma sirkesi alın kızlar nedenmi?Çünkü 6ay kocaman fıçılarda bekletildikten sonra satılıyo ve saf hakiki sirke miideye yada vucuda hiçbir zararı yok aksine vucudu temizlediği için çok faydalı

CİLT LEKELERİ;Dörtte bir litre suya, üç çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip, kaynayıncaya kadar ısıtın, ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.Boğaz ağrısı: Anjin ve streptokok dahil olmak üzere tüm boğaz ağrılarında, 1 bardak suya katılan 1 kahve kaşığı elma sirkesi ile saat başı yapılacak gargara rahatlatıcı bir çözüm.Yorgunluk ve uykusuzluk: 1 litre suya 3 yemek kaşığı elma sirkesi ve bir fincan bal ilave edin. Her gece yatmadan önce 2 yemek kaşığı için. Uykusuzluğunuzun ve yorgunluğunuzun kaybolduğunu göreceksiniz.Zayıflamak için : Bir bardak ılık suya bir-iki kahve kaşığı elma sirkesi ve bir kahve kaşığı bal ekleyip, karıştırın. Uygun bir rejimle birlikte kullanıldığında, düzenli kilo vermenize katkı sağlar.Kepeksiz saçlar : Saçlarınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna elma sirkesi ekleyin. Saçlarınızın kepekten arındığını ve parlaklaştığını göreceksiniz.Sivilceler: Sivilceler için, su ile seyreltilmiş elma sirkesiyle yüzünüzü silin ve durulayın. Elma sirkesi akneye yol açan mikropları öldürür.

Varisler: Varislerin yol açtığı ağrıdan şikayetçiyseniz, sirkeli bir bezi bacaklarınıza sarın ve 30 dakika bekletin. 30 dakikalık süreyi bacaklarınızı yukarı kaldırarak geçirin. Bu işlemi sabah-akşam tekrarlayınVarisli damarlara : Bir bezi elma sirkesine batırıp, sıkın.Sirkeli bezi varisli bölgenize sarın ve 30 dakika kadar bekletin. Bekleme süresi içinde bacaklarınızı yukarı kaldırarak dinlendirin.Bu işlemi sabah-akşam tekrarlayın.Mide bulantısı: Mide bulantısının önüne geçmenin yolu; ılık elma sirkesine bir bezi batırıp sonra sıkmak ve bu bezi midemizin üstüne yerleştirmektir. Bez soğudukça ılık bir bez ile işlem tekrarlanmalıdır.:ehi:

canım yaa o dedıgın elma sırkesını nerden alıcam bennnnn sen bır gusellık yaparsın bbu sevgılı arkadsınaaa

Geri