gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

boşandım mutluyum evt bn bu bölüme yazmak istedim bnm için bi derrti dert köşesine de yazabilirdim ama boşandım ve de kurtuldum die bu bölüme yazmak istedim
    mutluyuum

eski konulara dönmek istemiyoruum üzüldüm çok üzüldün kırıldım kalbim gururum ama hayat bundan sonra başlıyoor bnm için ve kızım için
    çok çaba sarf ettim
    taaa en başından ama olmadı asker dir dediim psikolojileri bozuktur dediim
    ama bu doğuşattan bozukmuş zaten
    onun için bn artık üzülmüyeceğim hele hiç ağlamıyacağıım
    4 sene süren ızdırabaıım 2 hafta önce bitti ve bugünde elime boşanma ilamı geldi

oh bee dünya varmış

bundan sonra biliyoruum daha da zor günler olacak bnm için hiiç bişey bundan 5 yıl önceki gbi olmayacak
    ama olsun kim ne derse desiin takmıyacağıım
    artık eskisi gbi kalbim ağrımayacaak sıkışmayacakk
    bn inanıyoruum bni mutlu günlerin beklediğine
    her yokuşun bi inişi olduğuna
    inanıyoruum inanmak istiyoruum
    yeni bi hayat ve zor bi hayat bni bekliyoor
    ama bn ve kızm alt edeceğiiim

sizde o güzel dualarınızı bnden ve isteyen herkesden esirgemiyeceğinize eminiim
    allah kimseye yaşatmasın severek ve isteyerk evlenmiştim ama olmadı buraya kadarmıış

2. ^*^eLa^*^

^*^eLa^*^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM
    canım geçmiş olsun diyeyim ama sen zaten istiyormuşsun bi yandanda gözün aydın o zaman Yüce Rabbim senin ve kızının yanında olsun hep Allah sizi zorda bırakmasın inşallah canım hep mutlu ol

3. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM

cnm çok saol ilgin için en azından bana burda bir sen cvp yazdıın
    bnde çok da yeni bir üye değilm ama demmki pek sevenim yokmuş onu anladıım :((((((

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Canım gözün aydın hayırlısı olsun...Allah senin ve kızının yanında olsun herzaman...
    (Sevenim yokmuş diye sakın düşünme görmemiştir arkadaşlar görselerde mutlaka yazarlardı)

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Azracım, insanların gözünden kaçabiliyor öyle düşünme canım, biliyorsun çok geniş bir forum burası.

Öncelikle kızınla birlikte yaşadıklarına çok üzüldüm, kolay değil başından geçenler biliyorum. Lakin en doğru kararı vermişsin, hayırlı olsun.

İnşallah bundan sonra rahat edersiniz ve hayatınız çok daha iyiye gider, herşeyin hayırlısı olsun canım. Bunca zaman ayakta kalmışsın zaten, bundan sonra çok daha güçlü bir şekilde ayakta kalıp devam edeceğine inanıyorum.

Sevgilerimle...

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hayırlısı olsun azra, hayat bazen insanın karşısına doğru kişiyi çıkartmıyor. Umarım bundan sonraki yaşamın sana dilediğin tüm güzellikleri getirir.

7. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canim hayirlisi neyse o olsun,bundan sonraki hayatinda kizinla sana iyi sanslar diliyorum

8. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Canım benim çok çok geçmiş olsunn..Öncelikle başından geçenlere çok üzüldüm.Ama hayat sana doğru yolu gösterdi ya bunun için şükret..Tek başına ayakta durabilirsin yeter ki buna inan..

9. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım azracım sen mutluysan bizde senin için mutlu oluruz ALLAH o güzel kızını ve seni tüm kötülüklerden korusun umarım bundan sonraki hayatın arzu ettiğin gibi olur biz hep yanındayız

10. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim hakkinda hayirlisi olsun senin adina sevindim.rabbim bundan sonra kizin ve senin icin butun guzellikleri sersin onune dualarim seninle

11. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

inşallah bundan sonraki hayatın huzurlu mutlu olur inşallah eski acılar sarmaz seni inşallah hiçbir konu da zorluk çekmeden kızınla mutlu bir hayat sürersin canım:)

12. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Canım madem mutluyum diyorsun böyle. Daha da mutlu olmanı dilerim.. Herkes anlaşacak diye birşey yoktur. Ne olursa olsun mutluluğun önemli.. Daha da yaşın küçük.. Karşına seni çok sevebilecek kırmayacak incitmeyecek birilerinin çıkmasını çok isterim. İnşallah bundan sonraki hayatında mutlu olursun..

13. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Canım herşeyin hayırlısı olsun..Kızınla birlikte mutlu,huzurlu ,sağlıklı bir ömür dilerim canım..Yaşamak en büyük tecrübedir,inşallah bundan sonrasında hep mutlu olursun..

14. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gözün aydın madem bunu istiyordun başarmışsın ve daha neleri başarırsın kızınla sana mutluluklar inş herşey istediğin gibi yürür

15. Monera

Monera Forum Okuru

Hayırlısı olsun..bundan sonra kızınla mutlu bi yaşam sürersin inşallah..

herkes dert köşesine yazar ama bn mutluyum melekler bnm bayramım bu BOŞANDIM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  2. Aha bu köşede bnm olsun

Aha bu köşede bnm olsun

Hoşgeldiniz diyorum ziyaretinizden dolayı tşk. Ediyorum ablam... Umarım eğlenirsiniz iiiyiiii eeğğlllencceeeller:26:
  3. Buda benim köşem ama biraz farklı

Buda benim köşem ama biraz farklı

köşem takımları mutfak köşem takımları koltuk koltuk ve fiyatları fiyatları Arkadaşlar nihayet bende kendime bir kıyı köşe buldum..:)Ama benimki biraz farklı bir köşe içimden geçirdiğim çok ama çok sevdiğim bir bebek köşesi ...Yani sanal bebeğimin köşesi ve burda onunla ilgili paylaşımlar yapmayı düşünüyorum....Sizleride beklerim elleriniz boş gelmeyin ama:hhh: Haydi yum gözlerini...
  4. mutlu olmak bnm de hakkım

mutlu olmak bnm de hakkım

artık mutlu olmak istiyorum başkalarının mutluluklarını görmekten yoruldum artık kendi mutluluğumu yaşamak istiyorum.tam her şey yoluna girdi derken elimdeki mutluluk uçup gidiyo ne yapıcamı bilmiyorum kendi kabuğuma çekiliyorum.dünyadaki cenneti seninle yaşamak istiyorum ben.lütfen bi şans daha ver...
  5. nagishin köşesi....köşem köşem güzel köşem bnm köşem:)

nagishin köşesi....köşem köşem güzel köşem bnm köşem:)

dostluk sözleri kendime bi köşe oluşturim dedim ama ne yazıcam aklıma gelmedi bi köşemin olduğunu bilmek bile yeter bana:)varlığın yeter bnm köşem:)

Sayfayı Paylaş