gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Herkes Duymak İstediğini Duyar

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kizilderili bir adamla beyaz adam cadde de yuruyorlar..birden kizilderili adam beyaz adama:cekirge sesi duyuyorum der.fakat beyaz adam:bu kadar kalabalik bir cadde de cekirge sesi duyman imkansiz,yaniliyorsun der.kizilderili usteler hayir duyuyorum der ..daha sonra bir bahceye girerler ve gercekten orada cekirgelervardir beyaz adam sasirir ..senin kulaklarin farkli der.bu gurultude cekirge sesini duymak imkansiz der.kizil derilide hayir benim kulaklarim diger insanlarin kulaklariyla ayni der.normal kulaklara sahibim ben der..beyaz adam israrla kulaklarinin farkli oldugunu soyler..bunun uzerine kizilderili cebinden bir bozuk para cikarirve o parayi cadde uzerine atar para yuvarlanirve caddedeki herkes cebini yoklamaya baslar paraningittigi yone dogru bakarlar...herkes duymak istedigi sesi duyarve o sesin pesinden gider... alıntı

Herkes Duymak İstediğini Duyar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes Duymak Istediği şeyi Duyar

Herkes Duymak Istediği şeyi Duyar

Kizilderili bir adamla beyaz adam cadde de yuruyorlar.. birden kizilderili adam beyaz adama: cekirge sesi duyuyorum der. fakat beyaz adam: bu kadar kalabalik bir cadde de cekirge sesi duyman imkansiz, yaniliyorsun der. kizilderili usteler hayir duyuyorum der .. daha sonra bir bahceye girerler ve gercekten orada cekirgeler vardir beyaz adam sasirir .. senin kulaklarin farkli der. bu gurultude...
  2. Herkes İstediği İlde Aracını Muayene Ettirebilecek

Herkes İstediği İlde Aracını Muayene Ettirebilecek

TÜVTÜRK Genel Müdürü E. Naci Başerdem, çok kısa bir süre sonra herkesin aracını Türkiye'nin istediği ilinde rahatlıkla muayene ettirebileceğini belirtti. Başerdem, mevcut uygulamada Türkiye'nin kuzey ve güney diye iki ayrı bölgeye ayrıldığını, herkesin plakasına göre kendi bulunduğu bölgede aracının muayenesini yaptırabildiğini, diğer bölgede yaptıramadığını söyledi. Araç Muayene...
  3. Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:) 1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu. 2 İlişkiye...
  4. Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Seni Seviyorum hayatta herkes istediğine sahip olsa bile

Hayatta herkes her istediğine sahip olsa bile, Öyle anlar gelirki bir tatlı sözcüğe hasret kalır. Her ne kadar bu iki kelime çoğu insan için basitleşsede, Gercek anlamıyla söylenmesi en güzel ve en anlamlı sözcüklerdir. Yine de bütün kapıları açmaya yarayan iki kelime, Seni Seviyorum.... Bana göre yılın değil yüzyılın sözüdür Seni Seviyorum.... Bu devirde bu sözcüğü saf haliyle...
  5. Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar

Görmek İstediklerini Görür, Duymak İstediklerini Duyar

insan görmek istediğini görür göz görmek istediğini görür gözler Başkası bir işi uzun sürede yapıyorsa, yavaştır. Ben uzun sürede yapıyorsam, titizimdir. Başkası bir işi yapmıyorsa, tembeldir. Ben yapmıyorsam, meşgulümdür. Başkası bir işi söylenmeden yapıyorsa, sınırlarını aşmıştır. Ben yapıyorsam, bu insiyatif kullanmaktır. Başkası bir görgü kuralını çiğniyorsa, kabadır. Ben...

Sayfayı Paylaş