herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

basari mutluluk getiri yaptigim her iste basarili olabilmeyi hayal ediyorum.
Okulumu basariyla bitirebilmek ileride iyi bi isim olmasi güzel islere imza atabilmek...
Özgüvenimi kazanabilmek, kendime deger verebilmeyi ögrenebilmek, kendimle basarili olabilmek.

iste bunlarda benim hayalim :)

En büyük hayallerim: Dünyaca ünlü Hiphop R&B şarkıcısı olmak.Hollywood da bir malikanede oturmak.Sevdiğim insanla evlenmek.Ve iki tane üniversite bitirmek.

basari mutluluk getiri yaptigim her iste basarili olabilmeyi hayal ediyorum.
Okulumu basariyla bitirebilmek ileride iyi bi isim olmasi güzel islere imza atabilmek...
Özgüvenimi kazanabilmek, kendime deger verebilmeyi ögrenebilmek, kendimle basarili olabilmek.

iste bunlarda benim hayalim :)

Aynısından bende dileyebilir miyim? :)

Birde O'nunla aramızdaki netleşemeyen sevginin netleşmesini istiyorum yaaaauu :dil:

Cimcimecim benim een büyük hayalim büyük bi çanta atölyesine sahip olmak ve kendi tasarladığım çantaları marka altında toplayabilmek..keşkee...:dancing:

hadii canım ınsallah benımde en buyuk hayalım ıstedıgım gıbı 2 veya 3 katlı bır evım olsunn ve iş alannda yanı bir otel mudurlugu veya ust duzeyy yonetıcı olmak haa bırde ne ısterdım bılıyo muusn profesyonel bır calgıcı olmak haa bırde cok gusel araba kullanmak ve jıpım olsun :) bırde nişanlımla hayırlısıyla evlenıp bebiş dogurmak :)

Geri