herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

benimde en büyük hayalim evlenmek istediğim erkekle kendi fotoğraf stüdyomu açıp aile şirketi kurmak:) sevgilim olmak üzere ailecek fotoğrafla ilgiliyiz:D ama önce yuvamı kurayım Allah,ın izniyle:)

benimde en büyük hayalim evlenmek istediğim erkekle kendi fotoğraf stüdyomu açıp aile şirketi kurmak:) sevgilim olmak üzere ailecek fotoğrafla ilgiliyiz:D ama önce yuvamı kurayım Allah,ın izniyle:)

esra bir ortak nokta daha yakaladım aynen bizimde hayalimiz fotoğraf stüdyosu acmakk :) insallah seninde benimde bu hayalimiz olurr dediğin gibi ilk önce yuvayı kuralımda devamı gelir :)

en büyük hayalim hafız olmak.daha sonra okulumu dışardan bitirip kur'an kursunda hafız hocası olmak hafız yetiştirmek.daha sonra kısmet olursa evlenmek

23 yasindayim, allaha sükür tüm hayallerimi gerceklerstirdim :) artik hayal degilde isteklerim var.. bi kac seneye ev almak istiyorum... ailemle saglikli mutlu bi hayat :)

ilerdee cok iyi bir anaokulu ögretmeni olmakk ve sevdiğim adamla evlenmekk mutlu bir yuvam olması vee bir düzüne cocuk yapmak...tamam tamam abarttımm 3 bebem olsunn yeterrr daha ne isterim bu hayatttannn bennn.....

belkide bu konuya daha önce yazmışmdır hiç hatırlamıyorum.. bende isteklerimi sıralayabilirim ömrümce bitmez ama....
yaa düşündümde galiba benim tek isteğim hayırlı bi bebek. kardeşimede tabii ,
annemlerin sıkıntılarının bitmesi ..hepimizin ailesindeki huzurun daha daha artası, sağlık allahıma çk şükür daha fazla eksiğim yok..

En büyükk hayalim ve istegim...

Su an bosanmak üzere oldugum esimle barismak ve mutlu olmak..

O beni sevmesede ben hala seviyorum onu hemde ilk gpnki gibi :(

Geri