gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Herkes evlenecekler diye beklerken..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Popstar Alaturka yarışmasnda birlikte olmaya başlayan ve yaklaşık 8 aydır aşkları devam eden Ebru Gündeş ve Osmantan Erkır herkesi şoke etti. [​IMG]

Gündeş sahne aldığı mekanlarda sevgilisi Osmantan Erkır'la evleneceğini ve çocuk yapmak istediklerini her fırsatta dile getirirken Osmantan Erkır'ın evlilikle ilgili bu açıklamaları gündeme bomba gibi düşecek cinsten.

"Çevremiz bizi Ebru'yla yakıştırıyor" diyen Erkır, " Şuan evliliği düşünmüyorum" dedi.

habertürk

Herkes evlenecekler diye beklerken.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. işte trabzon çaykaradan resimler ben şuan burdayım arkadaşalar herkesi beklerim

işte trabzon çaykaradan resimler ben şuan burdayım arkadaşalar herkesi beklerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. önerileri beklerim

önerileri beklerim

Bugünlerde bakıyorum çevreme herkes negatif herkes depresif.Çalıştığım iş yerinde alttan üste herkes negatif ve birşeylerden şikayetçi Ben zaten hem çalışıp hem okumaya çalışıyor hemde evimle ilgilenmeye çalışıyorum.Benim de her insan gibi sorunlarım oluyor ve aslında hiçbişeyin de yolunda gittiği söylenemez ama ben yine de mutlu olmak iyileri görmeye çalışmayı deniyorum Sos yal olup...

Sayfayı Paylaş