gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

herkes farklı kefede

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Hande Yener yeni albüm hazırlıkları içindeyken ünlü şarkıcılarımızdan gülşen ile ilgili bi kıyaslama yapıldı.....

PRODÜKTÖRÜ HANDE'Yİ KORUDU!
    HANDE YENER'İN PRODİKTÖRÜ GÜLŞEN'İN DEMO KAYITLARINDAN YAPAN EROL KÖSE'NİN AYNISINI HANDE YENER'E YAPAMAYACAĞINI SÖYLEDİ...

Nisan ayında 'Hayrola' adlı yeni albümünü piyasaya çıkaracak olan Hande Yener'in, daha önce Gülşen'in eski kayıtlarını derleyerek yeni bir albüm olarak piyasaya sunan eski prodüktörü Erol Köse'nin aynı şeyi Hande Yener'e de yapacağı yolunda çıkan haberler üzerine yeni prodüktörü Deniz Erdem, Erol Köse'nin böyle bir şey yapmasını ummadığını dile getirdi.

Deniz Erdem hiç kimsenin aylarca büyük emek harcanarak yapılmış Hande Yener'in yeni albümüne maddi ve manevi zarar veremeyeceğini, buna izin vermeyeceğinide sözlerine ekledi.

Aksi bir durumda kurumsal bir şirket olarak bu tür davranışlara hukuk yoluyla en sert cevap verilir ama yinede bunların birer duyumdan ibaret olduguna ve Erol Köse nin böyle bir girişimde bulunmayacağına inandığını söyledi.

herkes farklı kefede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SüSLü KeFeN...

SüSLü KeFeN...

Hacı adaylarının Mekke ve Medine'de giydikleri ihram, kefendir. Hacca giden hem tövbe eder hem ibadetlerini artırır hem de ihram giyerek "İşte ben öldüm kefenimi giydim." der. Hayalen nereden geliyor nereye gidiyor onları düşünür. Ölmek ruhla bedenin birbirinden ayrılmasıdır. Ölen bedendir, ruh ölmez. Ruh dünya hayatından ahiret hayatına geçer, hayatı devam eder. Bâki olan...
  2. Kefen

Kefen

Birgün gözlerin dalacak derinlere... Belkide aklına ben geleceğim... Beraber yaşadığımız güzel günleri düşüneceksin ....Birde herşey mazimizi anlatacak sana, unutamadığını anlayacaksın... Yanıma gelmeyi düşünebilirsin bir buket gülle... Gideceksin çiçekçiye.alacaksın en sevdiğim gülleri.... Geldiğin zaman kapım kalabalık olacak. Düğünüm olduğunu düşünüp kahrolacaksın Ansızın karşına gözü...
  3. herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

İlginç bir testle karşınızdayım.Aşağıda gerekli yerleri doldurup hep birlikte gülüp eğleneceğiz Önce doğduğunuz AYI arayın, sonra GÜNÜ ve enson olarak da İSMİNİZİN İLK HARFİNİ bulun Karşısında bulunan cümleyi buraya yazın . (ama sırayla yazın) Hep birlikte gülelim..:D Ocak--- Ben İngilizce öğretmenimle Şubat---Ben bir kaç kızla/erkekle Mart---Ben matematik ögretmenimle Nisan---En iyi...
  4. GELiNLiK KEFENiM

GELiNLiK KEFENiM

Bir Gün Gözlerin Dalacak Derinlere Belkide Aklina Ben Gelecegim Beraber Yasadigimiz Güzel Günleri Düsüneceksin Birden Hersey Mazimizi Anlatacak Sana Unutamadigini Anlayacaksin... Yanima Gelmeyi Düsünebilirsin Bir Buket GüLLe Gideceksin Ciçekçiye Alacaksin En Sevdigim GüLLeri GeLdigin Zaman Kapim Kalabalik OLacak. Dügünüm OLdugunu Düsünüp Kahrolacaksin Ansizin Karsina Gözü Aglamakli Anam...

Sayfayı Paylaş