gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

herkes hadiseyi konuşuyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

mayıs ayı ve sonrasına kadar gündemde kalacak olan haside gerek röportajları gerek yaptığı hazırlık çalışmaları ile halkın yoğun ilsine maruz kalıyor.....

RÖPORTAJI VİDEOSU REKOR KIRDI!
    HADİSE'NİN EUROVİSİON TV'YE VERDİĞİ RÖPORTAJIN VİDEOSU, İNTERNETTE KISA SÜREDE 38 BİN KERE TIKLANDI. HAYRANLARI, HADİSE'Yİ ÇOK SEMPATİK BULDU..

Türkiye'yi 'Düm Tek Tek' şarkısıyla Eurovision'da temsil etmeye hazırlanan Hadise, yurtdışında yoğun ilgi görüyor. Şarkıcının bir ay önce Eurovision TV'ye verdiği röportajın videosu, kısa sürede 38 bin kez tıklandı! Hadise, hem kendini hem de şarkısını tanıttığı videoda; Eurovision için hazırladığı diğer iki şarkıyı albümünde seslendireceğini söylüyor.

Benim için hediye oldu
    Sempatik tavırlarıyla puan toplayan seksi şarkıcı; 'çok tıklanan' röportajında şunları anlatıyor: 'İnsanları eğlendirmeyi seviyorum. 2009'da Eurovision'un bir parçası olmak benim için bir hediye. 'Düm Tek Tek', Eurovision konseptine çok uygun bir şarkı ve beni de yansıtıyor. Ama diğer iki şarkı da çok iyiydi. Muhtemelen onları albümüme koyacağım. Belki de single yaparım. 'Düm Tek Tek' aslında kalbimizin ritmidir. Türkçe'de biz öyle deriz...'

herkes hadiseyi konuşuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes bunu konuşuyor: “Nedir bu Hypoxi yapmak!”

Herkes bunu konuşuyor: “Nedir bu Hypoxi yapmak!”

Sizde mutlaka farkındasınız, son zamanlarda HYPOXI yapmak herkesin dilinde. Çevremizde bir çok arkadaşımızın gittikçe inceldiğini gördüğümüzde merakla bunun sırrını soruyoruz. Bugünlerde aldığımız yanıtlar hep aynı “ Hypoxi yapıyorum “ . Biz Hypoxi' yi yeni öğrendik ama, devrim yaratacak yenilik olarak tarif edilen hipoxi ile Robbie Williams, Ralph ve Michael Schumacher kardeşler gibi ünlüler...
  2. Herkes İlişkinizi Konuşuyorsa...

Herkes İlişkinizi Konuşuyorsa...

Özel hayatınızı gizli tutmak, ilişkinizi gözlerden uzak yaşamak istiyor, ancak bunu bir türlü başaramıyorsunuz. Sevgilinizle ne zaman, nereye gittiğinizi, kavgalarınızı, barışmalarınızı, ilişkinizin iniş çıkışlarını herkes biliyor. Bazen ilişkinize dair öyle şeyler duyuyorsunuz ki bunlara siz bile inanamıyorsunuz. Örneğin geçen akşam sevgilinizle sahilde gezdiğiniz doğru ama onunla orada...
  3. Vücudunuz Konuşuyor..

Vücudunuz Konuşuyor..

vucud, vucut, vucut dili, beden dili, beden konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Patronunuzun karşısında zam isterken rahat görünmeye mi çalışıyorsunuz? Hiç kimseyi tanımadığınız bir ortamda kendinizden emin bir tavır mı takındınız? Yoksa ilk buluşmanızda karşısınızdakine değişik görünmek mi hedefiniz? Etrafınıza ne kadar farklı bir izlenim vermeye çalışsanız da asıl ruh halinizi...
  4. Hadiseye Mesaj gönder Hadiseye yorum yaz

Hadiseye Mesaj gönder Hadiseye yorum yaz

Ya arkadaşlarım Ben Hadise hayranıyım Siteniz aracılığı ile ben birşey başlatmak istiyorum. Hadiseye Mesaj ve yorum yazmak isteyenler benim yazıma misafir olarak ta yazabilirler. Ben ilk olayım ve yazayım. En büyük kadtın sitelerinden birisiniz bende yazmak istiyorum :) DEĞERLİ HADİSE; Seni çok ama çok seviyorum ingilizce seslendirdiğin parçaları, saçını gözünü duruşunu ve gülüşünü ben senin...

Sayfayı Paylaş