gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Herkes mentalist olabilir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herkes mentalist olabilir mi? kardeşim mentalist olmak istiyorum diye tutturdu acaba nedir bu mentalist ve herkes mentalist olabilir mi?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Herkes mentalist olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes Hipnotize Olabilir Mi?

Herkes Hipnotize Olabilir Mi?

Eğer kişi isterse hipnotize olabilir. Kişinin isteği olmaksızın hipnoz uygulamak mümkün değildir. 5-6 yaşlarındaki çocuklardan başlayarak isteyen, inanan herkese hipnoz uygulanabilir. Ancak iletişim kurulamayacak yapıdaki zeka özürlü ve çok yaşlı kimselerde yapılan uygulamalar sonuç vermez. Bunun yanı sıra ağır psikiyatrik rahatsızlığı olan kimselerde de hipnoz kullanılmamalıdır. İnsanların...
  2. İsteyen Herkes Mentalist Olabilir mi?

İsteyen Herkes Mentalist Olabilir mi?

mentalist olma mentalist olmak mentalist olmak istiyorum Daha önce forumumuzda mentalizm nedir, ne demektir anlatmıştık melekler :) Özellikle kaşık bükme olayıyla herkesin dikkatini çeken mentalizme ilgi duyan sayısı gün geçtikçe artıyor. Belki bu yazıyı okuyan pek çok kişi de evde ki kaşığı, çatalı bükmeyi denemişlerdir. Bu noktada akla isteyen herkesin mentalist olup olamayacağı geliyor....
  3. Herkes şehit olabilir mi?

Herkes şehit olabilir mi?

Kimler şehittir? Şehitler çürür mü? CEVAP Herkes şehit olamaz. Şehit olmak veya şehitlik sevabına kavuşabilmek için müslüman olmak şarttır. Ne yaparsa yapsın, nerede, nasıl ölürse ölsün veya öldürülsün müslüman olmayan şehit olmaz. Müslüman bir kimse, çok günahkâr olsa da, hatta İbni Nüceym hazretlerinin fetvasında bildirdiği gibi, günah işlerken mazlum olarak öldürülse, şehit olur....
  4. Bir gün herkes diyabet olabilir

Bir gün herkes diyabet olabilir

Diyabet görülme olasılığı bebek yaşlara kadar inmiş durumda. Hayatım öyle akıp giderken kendini hissettirmeden yıllarca taşımışım bu hasrtalığı. Tıpkı kanser gibi son anda fark ettik ve dişyabet tanısı konuldu. başlarda vücudumun verdiği tepkilere kulak asıp bir hastaneye gitseydim daha erken tedaviye başlayabilirsim. Bu zamana kadar böyle bir hastalığa yakalanacağımı aklımın ucundan...
  5. Hala hamile olabilir miyim?

Hala hamile olabilir miyim?

Kizlar merhaba.. Adetime bir hafta var kan testi yaptirdim negatif cikti .. Hala umitlenebilir miyim sizce

Sayfayı Paylaş