gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Herkes Ona O Ardaya Hayran

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Aslanım Kenanım İmirzalıoğlum Galatasaraylıymışsın bir kez daha sevdim seni :D:D

EZEL DİZİSİNİN SEVİLEN OYUNCUSU KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KİMA HAYRAN OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ŞAŞIRACAKSINIZ.

Tüm Türkiye’nin hayran olduğu Kenan İmirzalıoğlu'nun kime hayran olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız...
    Kenan İmirzalıoğlu…Best Model of the World yarışmasında birinci olduğu günden bugüne kadar her yaptığı olay oldu. Deli Yürek’ten Son Osmanlı’ya, Kabadayı’dan Ezel’e kadar oynadığı roller, aşkları ve tercihleri hep konuşuldu, tartışıldı. Peki ama Türkiye’nin hayran olduğu İmirzalıoğlu kime hayran?
    Yakışıklı oyuncuyu önceki gün Swissotel’in spor salonunda üzerinde Arda yazılı formasıyla spor yaparken gören hayranları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Binlerce hayranı olan Kenan İmirzalıoğlu’nun Galatasaray’ın genç kaptanı Arda Turan fanatiği olduğu anlaşıldı.

Herkes Ona O Ardaya Hayran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onun mülkünde Ona isyan edilir mi?

Onun mülkünde Ona isyan edilir mi?

İbrahim-i Ethem hazretleri buyuruyor ki: 1- Günah işleyeceksen, Allah’ın verdiği rızkı yeme! Rızkını yiyip de, Ona isyan edilir mi? 2- Günah işleyeceğin zaman, mülkünden çık! Onun mülkünde Ona isyan edilir mi? 3- Günah işlerken Onun görmediği bir yerde işle! Onun mülkünde, rızkını yiyip, gördüğü yerde günah işlenir mi? 4- Can alıcı melek, ruhunu almaya gelince, bir müddet izin...
  2. Herkes onun böbreğini istiyor

Herkes onun böbreğini istiyor

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde yaşayan ve bir tesadüf sonucu 3 böbreği olduğunu öğrenen vatandaş, böbreklerinden birini bağışlaması için gelen taleplerden bunaldığını, böbreklerinin bağışlanabilir nitelikte olmadığını söylüyor. Abdullah Kanlı (42), yaptığı açıklamada, 1997 yılında yüksek tansiyon ve kalbindeki ritm bozukluğu şikayetiyle doktora gittiğini, yapılan tetkikler ve incelemeler ile...
  3. Yeni reklam filminde yine herkesi kendine hayran bırakacak.

Yeni reklam filminde yine herkesi kendine hayran bırakacak.

Avrupa Yakası dizisinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel yepyeni bir reklam filmiyle seyirci karşısına çıkıyor. Birsel'in Özkan Uğur'la rol aldığı TTNET'in yeni reklam kampanyası, bugün gösterime giriyor. Reklam filminde Nazan Tenretnioğlu adlı bir lise öğretmenini canlandıran Gülse Birsel, kızıl tonlarındaki saçı, ilginç kostümleri ve kırmızı çerçeveli gözlükleriye dikkat çekiyor....
  4. O banktayım; son kez onu öptüğüm

O banktayım; son kez onu öptüğüm

Dudaklarımın arasına kondurduğum son sigaramı uzattım ateşine. Çakmak söndüğünde çıtırdayarak alev aldı tütünüm. Dumanını bıraktı deniz esintisine. Oturduğum bankta, sigaramla dalıp gittim; Karşıyaka’ya, vapurlara, martılara. Kordondayım. Yalnız, yaşlı, bitik. Denizime bakıyorum, insanın sevdiğine baktığı gibi. Esintisi bol, dalgaları coşkun Ege’nin yine. Düşüncelere daldım onca geçen...

Sayfayı Paylaş