gebe
  1. istar

istar Forum Okuru

Herkese Merhabaaaa

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında istar tarafından paylaşıldı.

daha yeni uye oldum :) bu sebepten foto yuklemeyi falan basaramadim birileri analtirsa memnun olurum .. istanbulda yasiyorum .. motor kullanmak hayatimin anlamini dicem :)))

arkadaslar 28 mart ta buyuk parti duzenliyorum . bu partide melekerinde olmasi benim icin guzel olucak . parti kizalrin duzenlendgigi parti olucak ve byanalrinda nekadar guzel isler yaptigini ispatlamak olucak...

ama foruma bu parti adina yazi yazip afis yapistirabiliyormuyuz . ve meleklerde katilimda bulnur mu acaba . istanbulda yasayanlar tabiki ...
    bilgi alabilirmiyim ...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Herkese Merhabaaaa
    hosgeldin aramizaa,,iyi keyif ve sohbetler diliyorumm,ama sana gereken bilgiyi adminimiz ***** versinn,sevgiler

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

üzgünüm canım davetini kabul etmiyoruz :D:D

istar üyeliğiniz iptal edilecektir sebebi yazmama gerek yok.yanlış yerde yanlış davetli arıyorsun burası senin bildiğin yerlerden değil biz daha köyden yarın geldik sen git şeerlileri davet et okmi :D:D

ha bu arada fazla ısrar etmek de iyi değildir hatırlatmama gerek yok sonucunu okiş :D:D

4. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Aramiza HoŞgeldİn Canim Emİnİm Çok Mutlu Olacaksin Aramizda Olmaktan İyİ Forumlar Dİlerİm

Herkese Merhabaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhabaaaa

Merhabaaaa

Bende aranıza yeni katıldım. Umarım güzel paylaşımlar olur herkese şimdiden sevgiler :)
  2. merhabaaaa

merhabaaaa

merhaba ben yeni üye oldum çok heyecanlı umarım kendim için iyi birşey yapmışımdır hep uzaktan takipteydim şimdi aranıza geldim umarım beni kabul edersiniz
  3. MerhaBaaAa

MerhaBaaAa

MerhabaLar Bn bugn aranıza katıldm. Meksika biberini araştırıyoken siteye rastladm ve çok sevdm. Şmdiden hoşbuLdumm:tik:
  4. Herkese merhabaaaa

Herkese merhabaaaa

Artık ben de aranızdayım kızlar...hepinize merhaba...
  5. merhabaaaa

merhabaaaa

merhabalarrr :) ilk paylaşımım ve aranıza Amerikadan katılıyorumm :)

Sayfayı Paylaş