gebe
  1. eflatun_84

eflatun_84 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

herkese sıcacık bir merhaba :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında eflatun_84 tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben yıllardır bu güzel siteyi dışarıdan takip ediyordum üye olmak bu güne nasipmiş birlikte keyifli paylaşımlar dileğiyle :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aramıza hoşgeldin faydalı, bol paylaşımlar dilerim :)
    Umarım kalıcı olursun :)

herkese sıcacık bir merhaba :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. heRkese meRhaba....

heRkese meRhaba....

herkese selam.... aranıza yeni katıldım umarım güzel vakit geçiririz ve bunun yanında güzel dostluklar kurarız ...:):yo:
  2. Herkese merhaba!..

Herkese merhaba!..

Selam melekler uzun zamandır formu üye olmadan takip ediyordum, hakkatten çok güzel bilgiler ve paylaşımlar var. Tekrar merhaba
  3. herkese merhaba

herkese merhaba

herkese merhaba ben adanadan elvira. Forumların hayatımızı renklendirdiğine inananlardanım. Fikir alışverişi yaparak daha fazla bilgilenmek ve çıkarsız arkadaşlıkların keyfini çıkarmak için buradayım.
  4. herkese bnde sıcacık bir merhaba

herkese bnde sıcacık bir merhaba

adım cansu alanyada yaşıyorum ama aslen samsunluyum siteye yni katıldım herkesle tnşmk isterim
  5. Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Mutlu Bir Anneden Herkese Merhaba:)

Merhaba Arkadaşlar Ben Canan 2 yıllık evli ve 11 aylık anneyim. Ellerinizden öper bir kız çocuğum var.İsmi de Nazlı. Özel bir sektörde öğretmenlik yapıyordum ve bebeğim olduktan sonra işi bıraktım,sadece bebeğim ile ilgilenmeye başladım. Umarım burada birbirimize faydalı konularda destek çıkar bebeğimize gösterdiğimiz özeni daha bilgili olarak göstermeye devam ederiz.

Sayfayı Paylaş