gebe
  1. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18

Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

Konu, 'Kadınlar' kısmında YAW tarafından paylaşıldı.

ARAKDASLAR MERHABA... Benim gibii bebek özlemii çekenlerlee konusmak istedim......haziran 6 da 3 yıllık evli olcam....1 yıl önce bir kürtaj gecirdim.8 haftalık bebegimi kaybettim malesef....ama yılmadan usanmadan yenii hamileliklere yelken acmak istiyomrum...2 gün öncede rahim filimii cekildim..benimle konusmakk paylaşmakk isteyen arakdaslarıı bekliyorum.....hepinize saygılarr:ohoh:

SadmiN bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz:) Umarım en kısa zamanda sitemizde ki diğer hamiş meleklerimiz gibi sizde bize o güzel müjdeli haberi verirsiniz :)

YAW bunu beğendi.
  3. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekür ederim bende içimden geciriyodum niye kimse hg demedi diye:tik: teşşekür ederimi iyi dilekriniz için....bu arada bişi rica edebilirmiyim.sayfamda çok reklam var onları kaldırmama mümkünmüü

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Sevgili Yaw,
    Öncelikle hoş geldiniz ve umarız kısa sürede isteğinize kavuşursunuz. Reklam hususunda şu anda yapabileceğimiz birşey yok. Site gelirler ile ayakta duruyor. Bu hususta sizden anlayış rica ediyoruz.

Saygılar.

YAW bunu beğendi.
  6. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
  7. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekkürlerr....pekii ozaman madem sitemizin iyiligi için ozaman gelsin reklamlarrrr

8. nisanburak

nisanburak Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    217
    Ödül Puanları:
    0
  9. kaptanlavinya

kaptanlavinya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin bende bugün üye oldum bebiş isteyenlerle dertlerşmek için

YAW bunu beğendi.
Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen razı ol da herkes öfkeyle dolsun..

Sen razı ol da herkes öfkeyle dolsun..

Sen razı ol da herkes öfkeyle dolsun.. “Allah’ım günahlarımı ört!” diye ağlayan bir dişi aslanın hikâyesi bu.. Avcılardan kurtulalı beri bir dağda yaşıyor, yalnız. Her gece şafak sökene kadar oturuyor kefeninin üstünde. “İlâhi! Sesler sustu, hareketler durdu, bütün sevgililer sevdiğine kavuştu. Ben de seninle baş başayım ey sevdiğim!” diye mırıldanarak aralamaya çalışıyor tövbe...
  2. herkese slm

herkese slm

biliyorum erkeğim diye beni bannlıya bilirsiniz ama lütfen bannlamayınız ben amasya/merzifon'dan adım aşir murat bu sitede bayanlar çok güzel sözler yayınlıyor lütfen beni krolarla karıştırmayın sevgiler ve saygılarla:party:
  3. sakarya'dan kucak dolusu slm

sakarya'dan kucak dolusu slm

herkse slm ben arzu keyıflı forumlar dılerım:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  4. Herkese slm

Herkese slm

merhaba kızlar ben de yeni üye oldum fırsat buldukça beraber vakit geçiririz inşallah:dilektut:
  5. Herkese Slm

Herkese Slm

Herkese merhaba çok uzun süredir forum sitelere üye olmuyordum ama bu kuralımı bu siteyle bozdum artık :) özellikle sadece bayanlara ait olması çok hoş ve konuları cok aktif görünüyor bundan sonra bende sizlerle olucam simdiden herkese tekrar merhaba .... :)

Sayfayı Paylaş