Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

YAW

Hamiş Melek
Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....
ARAKDASLAR MERHABA... Benim gibii bebek özlemii çekenlerlee konusmak istedim......haziran 6 da 3 yıllık evli olcam....1 yıl önce bir kürtaj gecirdim.8 haftalık bebegimi kaybettim malesef....ama yılmadan usanmadan yenii hamileliklere yelken acmak istiyomrum...2 gün öncede rahim filimii cekildim..benimle konusmakk paylaşmakk isteyen arakdaslarıı bekliyorum.....hepinize saygılarr:ohoh:

Merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz:)
Umarım en kısa zamanda sitemizde ki diğer hamiş meleklerimiz gibi sizde bize o güzel müjdeli haberi verirsiniz :)

Merhaba, öncelikle aramıza hoş geldiniz:)
Umarım en kısa zamanda sitemizde ki diğer hamiş meleklerimiz gibi sizde bize o güzel müjdeli haberi verirsiniz :)

çok teşekür ederim bende içimden geciriyodum niye kimse hg demedi diye:tik: teşşekür ederimi iyi dilekriniz için....bu arada bişi rica edebilirmiyim.sayfamda çok reklam var onları kaldırmama mümkünmüü

Merhabalar Sevgili Yaw,

Öncelikle hoş geldiniz ve umarız kısa sürede isteğinize kavuşursunuz. Reklam hususunda şu anda yapabileceğimiz birşey yok. Site gelirler ile ayakta duruyor. Bu hususta sizden anlayış rica ediyoruz.

Saygılar.

Merhabalar Sevgili Yaw,

Öncelikle hoş geldiniz ve umarız kısa sürede isteğinize kavuşursunuz. Reklam hususunda şu anda yapabileceğimiz birşey yok. Site gelirler ile ayakta duruyor. Bu hususta sizden anlayış rica ediyoruz.

Saygılar.

çok teşekkürlerr....pekii ozaman madem sitemizin iyiligi için ozaman gelsin reklamlarrrr

Geri