gebe
  1. bay_gizemli082

bay_gizemli082 Forum Okuru

herkese slm

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında bay_gizemli082 tarafından paylaşıldı.

biliyorum erkeğim diye beni bannlıya bilirsiniz ama lütfen bannlamayınız ben amasya/merzifon'dan adım aşir murat bu sitede bayanlar çok güzel sözler yayınlıyor lütfen beni krolarla karıştırmayın sevgiler ve saygılarla:party:

herkese slm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkese slm yeni üyeyim benide aranıza kabul eder misiniz (=

herkese slm yeni üyeyim benide aranıza kabul eder misiniz (=

mrb... adım rahime bir ay sonra 19 yaşına giricem... uşaklıyım benide aranıza alırsanız çok sevinicem (=
  2. Herkese slm

Herkese slm

merhaba kızlar ben de yeni üye oldum fırsat buldukça beraber vakit geçiririz inşallah:dilektut:
  3. Herkese Slm

Herkese Slm

Herkese merhaba çok uzun süredir forum sitelere üye olmuyordum ama bu kuralımı bu siteyle bozdum artık :) özellikle sadece bayanlara ait olması çok hoş ve konuları cok aktif görünüyor bundan sonra bende sizlerle olucam simdiden herkese tekrar merhaba .... :)
  4. Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

ARAKDASLAR MERHABA... Benim gibii bebek özlemii çekenlerlee konusmak istedim......haziran 6 da 3 yıllık evli olcam....1 yıl önce bir kürtaj gecirdim.8 haftalık bebegimi kaybettim malesef....ama yılmadan usanmadan yenii hamileliklere yelken acmak istiyomrum...2 gün öncede rahim filimii cekildim..benimle konusmakk paylaşmakk isteyen arakdaslarıı bekliyorum.....hepinize saygılarr:ohoh:
  5. Slm

Slm

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım reng iki gün kala kan testi yaptım 28.19 çıktı ve suan belim çok kötü ağrıyor kalkıp oturamiyorum normal mi ? Ltf yardım edin

Sayfayı Paylaş