gebe
  1. ßeyaz*Papatya'm

ßeyaz*Papatya'm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Herkese Yeter

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeyaz*Papatya'm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Herkese Yeter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varligin yeter!!!

Varligin yeter!!!

Yüreğim yaralıydı..Hayattan bıkmıs; yasamak icin bir neden bulamazken, SEN cıktın karsıma..Beni karanlıktan mavi düslere cıkarttın..Öyle iyiydiyki.. öyle masum..İçinde bambaska biri vardı sanki..Bi Anda beni hayata baglayan yasama sebebim oldun.Ben bile anlayamadan.. Kücücük bir daldı senin sevgin önceleri benim tutundugum..Sonrasında kocaman bir agac oldu gölgesinde askı tattıgım..Tüm bu...
  2. yeter artıkkkkkk

yeter artıkkkkkk

itiraf ediyorum teyzemi ve iki kızını hiç sevmiyorum.... bi insan bu kadar mı kötü niyetli olur ve kızlarına da bunu bu kadar mı aşılar yaa.... offffff valla yeter artık çekemiyorum...
  3. yeter artık ya yeter

yeter artık ya yeter

KIZLAR BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN :18: 4 YIL ÖNCE BUGÜN ÇIKTI KARŞIMA :18: ONU BİLMEM AMA BEN BUGÜNDE ÇOK MUTSUZUM İÇİM HALA YANIYO VE YİNE GÖZYAŞLARIM DURMAK BİLMİYO.NEDEN NİÇİN DEMİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ BUGÜNKÜ GÖZYAŞLARIM DİĞERLERİNDEN FARKLI...BUGÜN ONU TANIDIĞIM GÜN VE O UTANMADAN BANA ÇİÇEK YAPTIRMIŞ ALLAHIM NE KADAR ZOR NEDEN YAPIYO BUNU BANA NASIL YANDI İÇİM ANLATAMAM GEÇEN YILLAR...

Sayfayı Paylaş